Еко-френдлі дизайнерка зі США виборола корону "Міс Всесвіт". ФОТО

15 січня 2023, 10:06

Переможницею конкурсу "Міс Всесвіт", фінал якого відбувся в Новому Орлеані 14-го січня, стала представниця США Р'Бонні Нола Габріель.

28-річна еко-френдлі дизайнерка одягу з Х'юстона - перша американка філіппінського походження, яка здобула цю корону.

Завдяки своїй перемозі Р'Бонні прагне стати лідеркою змін у світі, пише Parade.

"Як дуже закохана в свою справу дизайнерка я шию вже 13 років, я використовую моду як рушійну силу заради добра. У моїй індустрії я зменшую забруднення довкілля, використовуючи перероблені матеріали, коли створюю одяг. Я проводжу навчання з шиття для жінок, які стали жертвами торгівлі людьми та домашнього насильства. Я кажу це, оскільки є дуже важливим інвестувати в інших, інвестувати в нашу спільноту, використовувати свій унікальний талант заради змін. У всіх нас є щось особливе, і коли ми сіємо це насіння в інших людей у нашому житті, ми трансформуємо їх, і використовуємо це як знаряддя змін", - сказала Габріель.

 
У Instagram Р'Бонні показувала, як народжуються її луки для "Міс Всесвіт". Дизайнерка використовувала пластик, дроти, сітку тощо, а ще власноруч фарбувала тканину
 
Габріель - випускниця Університету Північного Техасу, має ступінь бакалавра
 

На думку "Міс Всесвіт", конкурс має продовжувати змінюватися. Тепер у ньому можуть змагатися одружені жінки й ті, в кого є діти, але, крім цього, слід переглянути і вікові рамки для учасниць.

"Моя улюблена фраза: "Якщо не тепер, то коли?" Бо як жінка я вважаю, що вік не визначає нас. Не завтра, не вчора - тепер. Час - це тепер", - наголосила Р'Бонні.

 
 
 

"Міс Україна Всесвіт"-2022 Вікторія Апанасенко, якій не вдалося увійти в ТОП-16, у Instagram висловила свою подяку конкурсу, а також Польщі - за допомогу українцям під час війни.

За декілька днів до фіналу Габріель у Instagram опублікувала фото з Апанасенко.

 

"Я підтримую Україну. Мене підкорила сила та врода моєї сестри за Universe, з якою в нас було трохи часу, щоби посидіти і поговорити про захист прав людини. Я підтримую її стійкість, і мене надихає її серце. Я в захваті від того, що конкурс Miss Universe дав мені змогу утворити зв'язок із жінками з усього світу", - написала Р'Бонні.

Нагадаємо, росіянка Анна Ліннікова в день, коли її країна вдарила ракетою по багатоповерхівці в Дніпрі, вийшла на сцену "Міс Всесвіт" у криваво-червоному платті, спричинивши шок та обурення в мережі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Міс Україна Всесвіт" Апанасенко назвала свою найменшу вагу та показала дитячі ФОТО

Вишиванка від Магдич, блакитні сукні та патріотичний мейкап: луки Апанасенко на "Міс Всесвіт" у США

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів