Ретроградний Марс для Жеваго та американські гірки з 16 по 23 січня. Гороскоп від Вольнової

16 січня 2023, 10:12

Марс заретроградив мільярдера Костянтина Жеваго або притча про надзвичайно багатого юного принца, занесеного в Україну з безвихідної глухомані Магаданського Краю.

А також про чорний Місяць, який відсвічує похмуре майбутнє для путіна та лукашенка у 2023 році.

З 30 жовтня 2022 по 12 січня 2023 року планета Дій і Рішучості Марс перебувала в ретроградному русі, і декому повертала справи його темного минулого в його безтурботне сьогодення.

27 грудня 2022 року поліція Франції на запит ДБР України затримала олігарха Костянтина Жеваго у сніжно-сонячному Куршевелі. Наш принц саме планував там "зашампанізувати" щорічну новорічну мільярдерську вечірку.


Хто ж такий насправді Костянтин Жеваго та чому його ретро-Марс схопив за яйця?

 
Жеваго оголосили в розшук ще в жовтні 2019-го
ФОТО FERREXPO

Наш принц, родом із Магаданської області, розпочав бізнес у 19 років і швидко досяг колосальних успіхів. Він обзавівся жвавим конем за 2 мільйона доларів на ім'я Aston Martin, футбольним клубом, особистим літаком і вертольотом і ще однією дрібничкою за 75 мільйонів вічно зелених - білою яхтою під ім'ям "Z". Дохід олігарху приносили його активи: ключові заводи та підприємства країни в галузі енергетики, хімії, машинобудування, суднобудування, металургії, фармакології тощо.

Він також був основним акціонером банку "Фінанси та Кредит", який входив до топ-10 фінансових установ України. 23 вересня 2019 року Жеваго викликали до ДБР для вручення підозри щодо причетності до схеми з розтрати та легалізації 2,5 мільярдів гривень банку "Фінанси та Кредит". 27 вересня Держбюро розслідувань заочно вручило підозру Жеваго, бо він не прийшов.

У липні 2021 Жеваго оголосили у міжнародний розшук, і лише наприкінці 2022 ретроградний Марс допоміг затримати екснардепа.

 
Готель у Куршевелі, де було затримано Жеваго

Ремарка: ім'я його улюбленої яхти досі зветься "Z"! Від вас просто смердить, пане Zеваго! Для кожного українця, на відміну від Вас, ця фашистсько-рашистка буква несе лише смерть і страждання тисячам невинних українських дітей, старих та жінок, стирає прекрасні українські міста з лиця землі, з надр якої ви так щедро й досі черпаєте своє багатство. Як бачимо, карамний бумеранг наздогнав Вас навіть у безтурботному Куршевелі!

 
Назва яхти відповідає першій літері прізвища Жеваго англійською - Zhevago
 

Цікаво, що в січні цього року Чорний Місяць Ліліт увійшов у знак Лева не тільки для Жеваго. Крім олігархів, він торкнеться і всесильних політиків, чиє злочинне зловживання владою призведе їх до краху. Саме такий Місяць знаходиться в сьогоднішньому гороскопі путіна та лукашенка, чиє безславне падіння ми будемо у швидкості спостерігати.

А ось з 16 по 22 січня 2023 року на нас чекає тиждень американських гірок. Пристебніть ремені, нас штормитиме!

 

16, 17 січня – на понеділок та вівторок краще не будувати планів та провести ці напружені дні, ні з ким не з'ясовуючи стосунки. Не намагайтеся розібратися. У голові туман, інтелект ослаблений, емоційний рівень нестабільний. Ніяких спонтанних покупок!

18, 19 січня – Меркурій - планета спілкування, інтелекту і пересування - входить у директний рух: розум прояснюється, спілкування налагоджується. Захочеться замахнутися на щось масштабне. Не пропустить ці продуктивні дні, щоб закінчити справи цього місяця. Можливі нові пропозиції та знайомства. У відносинах з'являються нотки романтики та ніжності.

20 січня – найконструктивніший день січня, час підбиття підсумків, розуміння своїх планів на майбутнє. Підтримку можна отримати від людей старшого покоління, не поспішайте втілювати нові плани в життя, дочекайтеся бодай 22 січня.

 

21, 22 січня – що б не сталося, зберігайте спокій, можливо щось або хтось піде з вашого життя, відкриваючи дорогу новому. А о 22:53 настає Молодий місяць, а з ним і Китайський Новий Рік, коли на зміну Тигру приходить пухнастий Кролик. Мрійте, плануйте та загадуйте бажання.

На жаль, 22, 23 січня можливі удари по інфраструктурі України рашистами. Але це тільки астропрогноз, і головне моє бажання в Китайський новий рік - нехай цей прогноз не здійсниться!

Ваша Світлана Вольнова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів