Тейген і Ледженд уперше показали новонароджену дитину та оголосили ім'я. ФОТО

20 січня 2023, 10:00

Американська зіркова пара, модель Кріссі Тейген та співак Джон Ледженд офіційно представили світові нового члена своєї родини. У пари народилася ще одна донечка.

Фото трьох нащадків Джон і Кріссі запостили у Instagram.

 
У Кріссі й Джона тепер трійко дітей
фото з instagram тейген

"Вона тут! Есті Максін Стівенс (справжнє прізвище Джона - ред.) - в хаті метушня і наша родина неймовірно щаслива. Татко щовечора роняє сльозу, дивлячись на сповнених любові Луну та Майлза, а я усвідомлюю, що навіть після кесаревого розтину тобі потрібні памперси. Ми в блаженстві", - поділилася Тейген, подякувавши за добрі побажання.


"Я захоплююся силою та стійкістю Кріссі, і я такий щасливий бачити, як Луна і Майлз приймають їхню сестричку. Я настільки, настільки вдячний, але цього слова, здається, недостатньо". - зізнався її чоловік.

 
Пара одружена вже майже 10 років

Нагадаємо, щоби стати мамою ще раз, 37-річна модель зробила екстракорпоральне запліднення. В 2020-му подружжя втратило сина. Як зізналася Тейген декілька місяців тому, їй знадобився рік на те, щоби усвідомити, що те, що з нею відбулося, насправді було не дуже передчасними пологами, а вимушеним абортом. Про це пише Hollywood Reporter.

"Давайте незвемо це так, як воно є: це був аборт. Аборт, щоби врятувати моє життя, а не дитини, в якої не було абсолютно жодних шансів", - сказаза Кріссі.

Нагадаємо, вони з Джоном дали синові ім'я та змогли потримати на руках.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Блейк Лайвлі та Раян Рейнольдс стануть батьками вчетверте

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів