Салем розказав, як побратим урятував йому життя, та попросив допомоги для нього

24 січня 2023, 18:00

Телеведучий Даніель Салем, який пішов захищати Україну на передову з розвідкою, показав свого побратима-захисника В'ячеслава.

У мережі він розказав, як друг врятував йому життя, та закликав підписників підтримати Славу напередодні важких операцій.

"Напарник" — це не просто слово! "Друг" — це не просто слово! "Військовий" — це не просто слово! Тепер я знаю це точно. Як і те, чому один в полі часто не воїн. І як важливо, коли спину прикриває хтось надійний.

Цей час мене навчив багатьом важливим речам! Бо, виявляється, команда — це не порожні гучні слова із мотиваційних спічів", - написав Салем.


 

"Це коли ти довіряєш своєму братові більше, ніж собі! Так просто написати: дякую тобі, що прикрив. Але так важко пояснити, скільки стоїть за цим. У той момент, коли ти почув моє: "порожній", коли у мене закінчився короб з куліметним боєпрепасом, ти витяг із рюкзака інший короб, подав його мені і перекрив вогнем у сторону ворога! Без сумніву! Жодного зайвого руху! Воїн! Навіть, коли прилетіло…", - згадав телеведучий.

"Найстрашніше на війні лякатися за своїх. Це ще одна мудрість від теперішнього часу… Але, друже, ми знову кажемо легендарне: "Не цього разу!". Скоро рука твоя буде працювати як раніше, і ми знову підемо на завдання разом. У нас ще купа справ, брате. Ніхто крім нас!

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Даниэль Салем (@daniel_jihad_salem)

А тепер я маю попросити допомоги у вас. У нашого Слави, мого напарника, попереду багато операцій і довгий відновлювальний процес. Напишіть йому слова підтримки, щось тепле і щире. Він на це заслуговує! Він прекрасний син, вірний чоловік, найкращий із друзів, патріот і хоробрий воїн. Напишіть… На хороші слова не можна скупитись!", - закликав Салем підтримати друга.

Нагадаємо, у червні Даніель отримав контузію на передовій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Даніель Салем планує стати батьком прийомної доньки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів