Ратаковскі назвала причину, через яку перестала ходити на "звичайні побачення"

27 січня 2023, 13:45

Супермодель Емілі Ратаковскі після розлучення з продюсером Себастьяном Беар-МакКлардом почала дрейфувати від побачення до побачення.

То красуні приписували роман із Бредом Піттом, то помічали на побачені з ексом Кардашян Пітом Девідсоном, то підловили за палкими поцілунками з ріелтором Оразіо Ріспо.

Однак, як зізналася сама Ратаковскі у нещодавньому подкасті, їй дуже не подобається така прискіплива увага до особистого життя. Зокрема, через папараці вона більше не ходить на звичайні побачення.

 
Здається, папараці псують Емілі особисте життя
фото instagram емілі ратаковскі

"Я намагалася ходити на звичайні побачення і не бути заскоченою зненацька. Це було важко, так само як і бути уважною до людей, з якими я бачилася", – сказала вона, додаючи, що постійні переслідування папараці унеможливили стосунки з іншими.

"Кожного разу, коли я виходила кудись зустрітись із кимось, всі знали про це. Тому інші чоловіки, з якими я бачилася, задавалися питанням. Мовляв, якщо ми з ними не бачилися, то з ким це вона вечеряє. Це жахливо", – додала вона.

 

Емілі також зазначила, що її саму не турбує, чи зустрічається її кавалер із кимось. Однак такі відкриті умови подобаються не всім. Мовляв, інколи їй доводиться відчувати себе дивно та вибачатися перед партнером.

Нагадаємо, подейкують, що після зради колишнього та розлучення Ратаковскі надає перевагу вільним стосункам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Подобаються феромони": Ратаковскі оголосила, чим має пахнути чоловік

"Наречена" Ратаковскі млосно полежала на підлозі для модного кампейна

Ратаковскі в яскравому бікіні виставила фото себе з пікантних ракурсів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів