"Повернутися до себе щасливої": модель Кандиба розповіла, як поборола післяпологову депресію

27 січня 2023, 18:15

Українська модель Елла Кандиба, яка у липні 2022-го стала мамою, відверто розповіла про досвід післяпологової депресії.

У своєму Instagram вона дала поради, зокрема, і практичні, як ладнати із цим важким станом

"Після народження дитини я практично відразу відчула, що таке "післяпологова депресія""... Часто, жінка не може контролювати гормональні процеси і перебудову… у цей складний період, а головне – плавно повернутися до себе щасливої", – розповіла Елла.

 
6-місячний Георгій з мамою
фото instagram елли Кандиби

Модель радить прийняти той факт, що життя змінилося на краще. Мовляв, негативні моменти мінливі, а хорошого у батьківстві значно більше. Водночас, нехтувати власним здоров’ям не можна.

"Якщо є можливість отримати допомогу – обов’язково скористайтесь нею… Важливо мати тільки свій простір, можливість побути наодинці, мати час тільки для себе і своїх рішень. Це можуть бути затишні півгодини з чашкою кави, душевний дзвінок подрузі, легке тренування (після того, як лікар дасть зелене світло).

 
Як відомо, Кандиба оголосила про народження сина через місяць після пологів

Медитації чи дихальні практики, приготування однієї з улюблених страв (кулінарія завжди мене захоплювала), мексиканський масаж Реббозо (його використовують для відновлення після пологів), купити собі свіжі квіти і прикрасити простір де ви знаходитеся", – перелічила Кандиба, додаючи, що варто дати собі час на відновлення й не чекати швидких результатів.

 

"Сьогодні, моєму хлопчику вже 6 місяців, і я в повній мірі відчуваю прийняття та подяку. Моє велике бажання, бути щасливою у материнстві і цього я бажаю всім вам", – підсумувала вона.

Нагадаємо, серед зірок чимало жінок зіштовхнулися з післяпологовою депресією. Зокрема, раніше про свій досвід розповідала співачка Адель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Модель Кандиба через місяць після пологів оголосила про народження сина

"Усе що я маю зараз - зберегти життя": модель Кандиба оголосила про вагітність та зізналася в любові рідному Харкову

Дементьєва та Кандиба попозували топлес та в прикрасах. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів