Клопотенко у спідниці епатував підписників: Норм чи ні?

1 лютого 2023, 17:10

Переможець 5 сезону телешоу "МастерШеф", зірковий телекухар Євген Клопотенко поповнив свій гардероб теплою спідницею.

В обнові він показався підписникам свого Instagram і запитав їхньої думки.

"Я купив собі спідницю. Одягаю її на штани або на джинси і так ходжу. Як вам, норм чи ні?", - поцікавився Євген.

Як підсумував він згодом у сторіс, коментатори поділилися на три табори. Є ті, які переймаються, що їхній улюбленець у холоднечу ходить без шкарпеток. Є ті, хто підтримав його модний вибір та пожартував на цю тему. І, зрештою, є "наглядачі", котрі зайшли просто почитати чужі реакції.

Самому ж Клопотенку в спідниці цілком "норм".

 
А теплі шкарпетки справді б не завадили!

Між іншим, це не перший кейс, коли Євген кидає виклик шаблонам, що існують у суспільстві. Не так давно він вирішив пояснити, навіщо фарбує нагті. Зі слів зірки, ще років 15 тому він подивився на YouTube відео, як правильно доглядати за нігтями, і почав це робити.

"Бо вважаю, що руки мають бути такими ж охайними, як обличчя чи волосся. Коли мороз - я використовую крем для рук і крем для лиця. Ще в мене є 144 різні креми для волосся, бо вони роблять мої кучері здоровішими та слухнянішими. Це про нормальне ставлення до себе", - наголосив Клопотенко.

 

"Я знаю, що для багатьох це дико. Так буває, що все нове і незвичне воно дике. А для мене фарбувати нігті — це те ж саме, що мити голову. Розкажу секрет: коли я пофарбував нігті — мені не почали подобатися чоловіки. Піду пофарбую волосся, можливо це допоможе. Цьом", - підсумував він.

Нагадаємо, 36-річний Клопотенко розповідав, яка дівчина йому потрібна.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Клопотенко і Астаф'єва за приготуванням борщу розказали про спільний спосіб заспокоєння

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів