"Ейджизм та мізогінія": Мадонна відреагувала на критику своєї зовнішності

8 лютого 2023, 12:00

Американська співачка Мадонна вирішила не ігнорувати гамір, який здійнявся в мережі після її нещодавньої появи на церемонії Grammy's. Її обурює те, що замість того, щоби зосередитися на її промові зі сцени, багато хто вирішив пообговорювати її зовнішність.

На думку Мадж, це прояв мізогінії та ейджизму, які досі існують у суспільстві.

 
Мадонні є що сказати тим, кому не подобається, як вона виглядає

У Instagram зірка поділилася залаштунковим відео. На ньому вона, зокрема, цілується з язиком із продюсером та автором пісень Jozzy й підставляє щічку Семові Сміту, про перемогу яких і оголошувала того вечора.

"...Чимало людей обрали лише говорити про мої фото, зроблені фотографом від преси зблизька, на камеру з довгофокусним об'єктивом, який спотворить обличчя кожному!", - заявила артистка.

"Знову я натрапила на яскравий расизм та мізогінію, якими пронизаний світ, у якому ми живемо. Світ, який відмовляється прославляти жінок після 45 років. І відчуває потребу покарати таку жінку, якщо вона продовжує мати сильну волю, завзято працювати і бути авантюрною", - констатувала вона.

Мадонна наголосила, що сподівається ще багато років провокувати, розсувати кордони, кидати виклик патріархату і насолоджуватися життям.

"Я ніколи не вибачалася за жоден зроблений мною креативний вибір, ні за те, як я виглядаю, ні за те, як я одягаюся, і я не збираюся починати вибачатися", - запевнила вона.

Нагадаємо, останнім часом шанувальники Мадонни невдоволені не лише тим, як змінюється її обличчя, а і її поведінкою. Дехто вважає, що витівками на кшталт хлебтання з собачої миски вона руйнує свій багаторічний образ ікони.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Мадонна на своє 64-річчя показала дорослі поцілунки з жінками. ВІДЕО

"Бісить": Мадонна зізналася, що 16-річний син носить її плаття

64-річна Мадонна в сексі-бюстьє перехрестилася в танці Венздей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів