Єфросиніна розказала, чого найбільше соромиться в стосунках, а Полякова - чому ніколи не розлучиться з чоловіком

15 лютого 2023, 14:15

Співачка Оля Полякова та телеведуча Маша Єфросиніна у новому випуску свого шоу "Дорослі дівчата" поспілкувалися про страхи і незручні ситуації в стосунках.

У відео жінки також обговорили емоційни гойдалки, а Полякова запевнила, що ніколи не розлучиться зі своїм чоловіком.

Маша підняла делікатну тему щодо туалету під час спільного проживання.

"Ну що такого соромного - сказати, що я хочу до вбиральні? Але ж коли я сама, наприклад, там, в мене були стосунки з чоловіком і ми полетіли кудись. Ну, тобто, в нас перша ніч разом в готелі, або ми переспали в нього або в мене, неважливо.


Ми проводимо першу ніч вдвох. Тобто, не так, як з вечора, ми такі красиві, на мейку, намазані олією. А оце ранок, коли вже вчорашнє шампанське, жмут волосся, - це інше. Але ти хочеш в туалет по-великому", - зізналася Єфросиніна про свій гігієнічний страх у стосунках.

 

За словами Маші, вона не знала, як виходити з таких ситуацій.

"Мені терміново потрібно їхати на зустріч", - брехала вона своїм кавалерам.

Полякова, в свою чергу, розказала, як виходить з таких "незручних" ситуацій.

"Я завжди беру номери або різні, або з двома туалетами. Навіть зараз в нас у кожного своя вбиральня... В жінці, блін, загадка повинна бути", - додала Полякова.

 

А ще Оля зізналася, чому хоче прожити в шлюбі зі своїм чоловіком все життя. За її словами, до знайомства з коханим в неї завжди були емоційні гойдалки з іншими партнерами.

"З першого дня як я зустрілася зі своїм Вадіком на човні, і в нас з ним там сталося... Я ніколи більше в житті не відчувала того, що можу щось втратити. Я завжди відчувала опору. Це те, що він мені дав, і це те, від чого я ніколи не зможу відмовитися.

Бо він виявився через всі ці роки і якісь мої переживання єдиною абсолютно стіною і фундаментом, і так було з першого дня. Тому, якщо людина вас кидає в ці емоційні гойдалки і може вам завдати хоча б день страждань, очікування від нього звістки, - там не любов", - запевнила вона.

 
На знімку Оля зі своїм чоловіком Вадимом і доньками

"Зараз нас штормить, нас дуже сильно роз'єднала війна. Але ось саме через це я ніколи з ним не розлучуся", - підсумувала Оля.

Нагадаємо, раніше в одному з випусків шоу Маша з Олею поміркували, який вік для них є найкращим і чому.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не маємо цієї хімії": Єфросиніна та Полякова пояснили, чому поки не перейшли з російської на українську

Полякова похвалилася схудненням дочки: Ось, як працюють спорт і дієта

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів