"Впало з неба": Неплях розкрила подробиці "обстрілу" її автівки

17 лютого 2023, 10:00

Володарка звання "Міс Україна Всесвіт"-2021 Анна Неплях, яка 16-го лютого повідомила про обстріл своєї автівки, розказала подробиці інциденту.

У мережі вона звернулася до підписників і зазначила, що ніяких пострілів, як виявилося, не було, це просто щось "впало з неба".

"Сьогодні десь о 8:30 ранку, розвертаючись на бульварі Лесі Українки біля станції метро "Печерська", я стояла на розвороті і чекала, поки зможу розвернутися. Навколо не було машин, ніхто поруч не ганяв, не було такого, щоб... це не траса, де дуже багато машин. Не було поруч ніяких вантажівок.

І я чую наче постріл. Аж до того, що я злякалася так, що аж пригнулася", - встановила хронологічність подій "Міс".


 

"Дивлюся в переднє скло, - нічого немає. Я не розумію, що це було. Дивлюся у дзеркало і бачу, що заднє скло моєї автівки повністю в павутинці. Я в шоці. Починаю рушати з місця, аби розвернутися.

Моє заднє скло повністю сиплеться. Я в шоці. Вмикаю аварійку, під'їжджаю до свого будинку, і вже там бачу ось це", - розказала Неплях і показала фото.

 

"В мене лише єдине пояснення, бо, кажу, навколо було все спокійно. Це ранок, майже центр міста. І, крім того, що на мене впало з неба, в мене інших пояснень немає", - зазначила Анна.

"А всім маю нагадати, що якщо ви повернетеся до попередньої сторіс, до першої сторіс, яка розлетілася по всіх новинах, то там було написано "як вам такий прикол"", - виправдалася Неплях.

 

Нагадаємо, раніше олімпійська призерка з художньої гімнастики Ганна Різатдінова стала жертвою крадіїв.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Це нонсенс: Неплях закликає організаторів "Міс Всесвіт" не допустити росіянку до конкурсу

"Неможливо пояснити дітям, чому їхні будинки бомблять": Різатдінова згадала загиблу 11-річну гімнастку та звернулася до росіян

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів