"Грьобане шоу": що відбувалося за лаштунками весілля Пельтц-Бекхем, яке ледь не скасували

22 лютого 2023, 11:15

Весілля Брукліна Бекхема та Ніколи Пельтц видається казковим, якщо оцінювати його за фотографіями та ексклюзивним репортажем від Vogue.

Але судячи з нових деталей судової тяганини між батьком нареченої, мільярдером Нельсоном Пельтцом та організаторами весілля, найкраще закулісся церемонії можна описати словом "катастрофа".

 
Бруклін та Нікола пережили чимало на шляху до вівтаря
фото з сайту Vogue

В паперах, які опинилися у розпорядженні ЗМІ, івентмейкери виклали власну версію подій, чому перестали працювати над проєктом. Вони наполягають, що неорганізованість родини Пельтців – це просто кошмар.


Мовляв, усі гості, а їх планувалося запросити близько 500-та, були порівну поділені між родинами Бекхемів та Пельців. І поки перші в зазначені терміни надали сформований чіткий список із контактами всіх потенційних запрошених, зі сторони нареченої були постійні зміни. Нікола та її мати Клодія постійно вносили правки, не порадившись одна з одною, й надавали різну інформацію, що суперечила попереднім домовленостям.

 
Здається, напруга помітна навіть на офіційних фото

Також обидві заборонили організаторам розповідати Вікторії та Девіду Бекхемам про будь-які конфлікти, негаразди, помилки чи проблеми в організації івенту та хотіли максимально тримати від них все в секреті.

Інтриг також вистачало і між самими Пельтцами. Клодія, наприклад, приховувала від чоловіка справжню вартість деяких весільних процесів. Так макіяж і зачіска для Ніколи, включно з оплатою проїзду стилістам, обійшлася у 100 тисяч доларів.

"Клодія сказала, що Нельсону не можна знати про реальні цифри, адже він "вб’є її" та буде дуже злитися", – йдеться в документах.

 
Нікола та Клодія взяли організацію в свої руки

Нікола ж, як зазначено у паперах, не допускала нареченого до планування свята і запевняла організаторів, що "Бруклін не тямить нічого. Він не може вирішувати і некомпетентний, зокрема, у справах безпеки та охорони маєтку у день весілля. Тому навіть з таких питань звертатися треба виключно до неї та її мами".

 
Девід та Вікторія Бекхеми жодного разу не прокоментували конфлікту

В певний момент безлад у стосунках Пельтців дійшов до абсурду. Мовляв, Нельсон, який називав свято "грьобаним шоу", навіть прийняв рішення скасувати весілля. Але Клодія благала його передумати, бо це "вб’є кар’єру Ніколи".

Як відомо, Нельсон Пельтц нині судиться з першою командою організаторів свята (загалом їх було три) через втрачений депозит у розмірі 159 тисяч доларів.

 
Знімок був зроблений задовго до весілля. Праворуч Вікторія поряд з майбутьою невісткою. Поряд з ними Клодія та Нельсон Пельтци

Схоже, судова війна може пролити світло на конфлікт між родинами Бекхемів та Пельтців.

Нагадаємо, подейкували, що Нікола та Вікторія посварилися через весільну сукню. Згодом з’явилася інформація, що суперечка включала в себе ворожнечу між матерями молодят.

І хоча офіційно ці чутки не підтвердила жодна зі сторін, холод у стосунках Ніколи та Вікторії важко не помітити. Наприклад, у день народження невістки Девід та Вікторія дуже стримано привітали її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Скільки життів можна врятувати за ці гроші": в мережі розкритикували весілля сина Бекхемів на тлі війни в Україні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів