"Вважала всіх панікерами": Осадча згадала, що думала напередодні війни та чи була готова до неї

23 лютого 2023, 16:20

Рік тому багато українців, попри наростаючу психологічну напругу, не вважали повномасштабну війну реальним сценарієм. Серед них і телеведуча Катерина Осадча.

Про це вона розповіла у сторіз свого Instagram, пригадавши думки напередодні 24-го лютого.

"Рік тому, в ці дні, я вважала всіх, хто серйозно говорив про війну – панікерами. В моєму світі війна не планувалася, зйомки неслися, плани будувалися, тривожна валізка не складалась. І зараз, дивлячись на себе тоді, я звичайно дивуюсь своїй впевненості. Коли в Києві вже не залишилося посольств, коли співробітників західних компаній переселили в різні країни, ми все ще вважали всіх панікерами і продовжували "незбиративалізку", – розповіла Осадча в сторіс.

 
Багато хто не вірив у війну впритул до ранку 24-го лютого

 

"Потім я десь прочитала, що зібратися буде легко тим, хто часто подорожує. І тут я розслабилася взагалі. Адже 17 років у відрядженнях повинні були мене "врятувати". Подумки згадала, де документи і цінні речі і далі пішла собі жити з впевненістю, що війна неможлива. Тепер я захоплююсь людьми, які закуповували корм для тварин на випадок війни. Я ж рік тому вирішила, що запас суміші для піврічної дитини – то зайве", – пригадала ведуча.

 
Катерина заспокоювала себе отриманими навичками пакування валізи за роки відряджень
 
 
Ведуча не робила запас продуктів

"Але є головний висновок – тепер я не відкидаю нічого! Тепер, якщо скажуть, що насуваються прибульці і потрібно запастися яйцями. Я не буду питати чому, просто піду і запасусь. Адже війна для мене була така сама неможлива, як і прибульці чи кінець світу", – сказала Катя.

 
Прибульцями нас вже не здивуєш

Ведуча додала, що її ставлення до загроз змінилося настільки, що нині в неї вдома є набір хімзахисту, попри те, що Україна – центр Європи і сьогодні 2023-й рік.

 
Через 12 годин життя українців змінилося назавжди

Нагадаємо, після початку війни Катерина Осадча запустила Telegram-бот із пошуку дітей.

Згодом це набрало таких обертів, що чат-бот переріс у більш масштабну ініціатив з розшуку зниклих безвісти людей. У листопаді 2022-го ведуча отримала за свою діяльність відзнаку Нацполіції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів