Шоптенко на АЕС втілила в танці стан українців за рік війни. ВІДЕО

24 лютого 2023, 13:00

Хореографка і чемпіонка світу з бальних танців Олена Шоптенко презентувала соціальний відеопроєкт, який відзнято посеред атомної електростанції.

У ролику спортсменка через танець передала стан багатьох українців під час війни.

Основна ідея проєкту – продовжувати рух, незважаючи на будь-які труднощі, та підтримувати ментальне здоров‘я з вірою в краще майбутнє. Він став справжнім маніфестом підтримки всіх жінок, які, як і Олена, вимушені були виїхати з України через велику війну заради безпеки своїх дітей, і намагаються продовжувати активно жити й виховувати нове покоління свідомих українців.

 
Зйомки перформансу відбувалися на атомній електростанції Kernkraftwerk Zwentendorf у Нижній Австрії

"Минає рік повномасштабного російського вторгнення, коли кожен українець та українка почуваються так, ніби перебувають в атомному реакторі. Страх і небезпеку відчувають усі: громадяни, що перебувають в Україні, мешканці тимчасово окупованих територій, а також ті, хто вимушено виїхав за кордон і хвилюється за своїх близьких, які залишилися вдома під загрозою ракетних атак.

Саме тому ми обрали таку символічну локацію", – прокоментувала Олена.

 
Цікаво, що в результаті референдуму 1978 року населення Австрії відмовилося від запуску роботи АЕС після завершення будівництва

"Саме за допомогою танцю я завжди передавала емоції, які часто не можу висловити словами, а зараз це буквально моє спасіння, віддушина і спосіб відновитися і йти далі. В цій відеороботі за допомогою мови танцю я показую власні почуття, що відгукуються в серцях мільйонів українців. Творчий відеопроєкт на атомній електростанції – практичне втілення культурної дипломатії та нагадування світові про рік з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Під час війни дуже важливо піклуватися про себе й інших, допомагати одне одному, виявляти емпатію. Ми єдині, хто попри війну продовжує рух і розвиток, переживаючи схожі емоції. Разом з підтримкою об’єднаного європейського суспільства українці витримають усі випробування, переможуть та стануть ще сильнішими", – підсумувала Шоптенко.

 
Ініціатива танцювального відео – спільний проєкт Олени Шоптенко й австрійської організації "Мрія", створеної громадським активістом та спортсменом Андрієм Каріоті
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ALENA SHOPTENKO (@alena_shoptenko)

Нагадаємо, у липні Шоптенко підтримала Україну і стала ініціатором благодійного флешмобу, який організувала у центрі Відня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вперше за 9 місяців в сукні: Шоптенко в українському бренді показалася на івенті в Відні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів