"Можна вибрати іншу дату": Осадча привітала берегинь і розказала, що думає про святкування 8 березня

8 березня 2023, 09:45

Останні роки суперечки навколо дати 8-го березня не вщухають, і кожен українець самостійно вирішує, як сприймати та чи святкувати Міжнародний день боротьби за права жінок.

Телеведуча Катя Осадча привітала берегинь, які допомагають і мотивують у важкі часи, і згадала, як проводила цей день в юні роки.

"Для мене від минулого року цей день це День Берегині. Не знаю як зараз, але я пам‘ятаю, як в нашій модельній агенції в Парижі дівчатам дарували квіти в цей день, він не був вихідним, але був таким собі святом уваги до жінок, що нам було тоді приємно.

Зараз думки розійшлися, чи звертати увагу на цей день, але моя думка, що якщо жінки отримають трохи більше уваги і для цього потрібен день, то нехай він буде, але можна вибрати іншу дату в календарі, але поки так як є", - зазначила Катя.

 
"Рік тому в цей день було нестерпно, неслися кадри евакуації з Київщини, жахи обстрілів цивільних, невідомість війни і страх засинати, аби не прокинутися ще з гіршими новинами... Пройшов рік і ми знаємо, що весну в нас не відібрати", - згадала Осадча початок війни

"І як і минулого року, я хочу привітати Берегинь - мам, доньок, сестер, тих хто стоїть пліч-о-пліч з чоловіками на нулі, та тих, хто виховує дітей без батька, тих, хто вміє робити сто справ одночасно і в найскрутніших час має в запасі не одну казку для малечі.

Мої любі Берегині, ви не плачете, коли боляче, а плачете від несправедливості, ви опора всієї нації, ви сила і міць. Дай вам Бог здоров‘я і сили! Чи вітаєте ви сьогодні своїх рідних жінок, ви самі отримували вітання? З Днем Берегині", - привітала Катя.

Нагадаємо, раніше Осадча згадала, що думала напередодні війни та чи була готова до неї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"День щоб сказати люблю": Осадча з Горбуновим обмінялися романтичними "валентинками"

"Ліки - ні": Осадча розказала, скільки кіло втратила через стрес, та як підтримує себе під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів