"Не вимерли після пресингу": Дурнєв 8 березня висловив захоплення жінками

8 березня 2023, 18:00

Блогер Олексій Дурнєв на честь Міжнародного дня боротьби за права жінок написав теплі слова поваги.

У мережі Льоша подякував за хоробрість, мужність, індивідуальність і закликав надихати чоловіків.

"Дівчата, ви неймовірні. Знаєте чому? Ви сильні. В лавах ЗСУ боретеся за нашу свободу. Сідаєте за кермо величезних фур, аби привезти гуманітарку. Ви рятуєте сім'ю, вивозячи дітей, собаку і папугу в безпечне місце. Багато працюєте, хоча іноді взагалі не вивозите. Ви народжуєте. Чекаєте на коханих із гарячих точок. Ви витримуєте таааааке.

Але все це не загортовує ваше серце – воно таке ж ніжне і любляче. Ви багатозадачні", - написав Льоша.


 

"Координуєте діяльність стількох інстанцій: волонтерів; бабусі, яка щось натиснула у Viber; власної компанії; збору коштів на турнікети; найкращої подруги, у якої важке розлучення, і персонажів The Sims 4, яких створювала до 4 ранку. В одному дні у вас може бути zoom-дзвінок з інвесторами, два побачення, істерика, приготування вечері, манікюрчик і третій урок з вивчення Python. Це як взагалі?", - розказав про звичайний день середньостатистичної українки Дурнєв.

"Ви добрі. На вашому місці, я б давно послав нахер цей клятий несправедливий світ, в якому вам завжди казали, що робити. "Виходь заміж", "качай дупу", "готуй борщ", "будь тихішою", "будь активнішою", "не сперечайся", "вдягайте не так відверто", "надягни щось більш жіночне". Ааааа! А ви не лише не вимерли після цього пресингу – ви відстояли свої права та продовжуєте любити людей з усіма їхніми колючками. Для цього потрібна відвага, насправді", - запевнив блогер.

 

"Ви робите нас краще. У вас закохуються, і не лише у романтичному сенсі. Ви можете бути незабутньою коханкою, про яку думають решту життя, навіть після розставання. А можете бути крутою наставницею, яка надихає працювати над собою. Ви можете бути фото, що носить у формі боєць. А можете бути маяком, який веде до тихої гавані у штормові періоди. Іконою, божевіллям, світлом – ви можете бути всім.

Всі ці відчуття на досвіди, пережиті разом з вами, кристально чисті. Вони роблять людину поряд живою. Любі, я сподіваюся, ми з вами застанемо те 8 березня, коли всі жінки отримають те, що їм справді хочеться. Хтось квіти чи каблучку, дехто – відчуття того, що репродуктивний тиск чи мізогінія нарешті зникли, а інші – мітинг на підтримку рівноправ'я у мірній, рідній країні. І всі будуть щасливі разом. Зі святом, неймовірні", - підсумував чоловік.

 

Поки в суспільстві тривають дискусії щодо 8-го березня та його радянського спадку, український актор Тарас Цимбалюк вважає, що жінки – окраса людства і байдуже, буде цей день відзначатися по особливому чи ні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Світоліна на честь 8 березня показала три покоління найрідніших жінок

"Впевнені бізнесвумен та дбайливі матері": Каменських привітала з 8 березня і закликала цінувати жінок

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів