"Наша спільна мрія": Онуфрійчук розповіла, коли вони з чоловіком планують стати батьками

17 березня 2023, 13:30

Українська телеведуча Іванна Онуфрійчук, яка вже понад два роки живе з чоловіком у Швейцарії, мріє про велику родину з коханим, бізнесменом на ім’я Алмаз.

Про це Онуфрійчук розповіла в інтерв’ю ЖВЛ. Ведуча, у якої вже є дитина зізналася, що вони з благовірним серйозно ставляться до появи спільного малюка та навіть пройшли детокс програму в одній зі швейцарських клінік.

"Це наша спільна мрія – стати батьками, чудових, красивих, здорових дітей і ми невпинно працюємо над цим. Дуже вірю, що це в нас вийде – народити дитину, виростити, виховати людину і залишити на цій планеті частинку себе, свого продовження", – сказала Іванна.

 
Іванна та Алмаз сподіваються незабаром стати батьками
фото пресслужби ЖВЛ

У розмові з журналістом вона також зізналася, як Алмаз поставився до її родини, коли мама, бабуся та сестра з дітьми переїхали до Швейцарії через війну.

Виявляється, подружжя віддало сім’ї Іванни свою квартиру, тоді як вдвох на певний час перебралися до готелю.

"Додому приходили поїсти, провести час, переодягнутися. Коханий нормально прийняв цю ситуацію і навпаки казав, якщо треба комусь – у нас ще є диван, підлога, засклений балкон з диванчиком", – розповіла ведуча.

 

Нагадаємо, Онуфрійчук нещодавно відзначила річницю весілля. В пам’ятний день ведуча поміркувала, що значить для неї сім’я та показала романтичні цілунки з коханим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Онуфрійчук із ошатним коханим заселфилася в Барселоні

"Будуємо сім’ю, про яку мріяли": Онуфрійчук у річницю весілля пригадала казковий розпис із чоловіком у Києві

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів