"Будуємо сім’ю, про яку мріяли": Онуфрійчук у річницю весілля пригадала казковий розпис із чоловіком у Києві

12 листопада 2022, 16:30

11-го листопада українська телеведуча Іванна Онуфрійчук та її чоловік, бізнесмен на ім’я Алмаз відзначили першу річницю шлюбу.

Із нагоди свята Іванна поділилася своїми враженнями від подружнього життя та пригадала їхнє весілля.

"Рік, як ми офіційно стали сім‘єю. Це не так багато, але за цей час ми обоє зрозуміли, яка ж непроста робота – будувати міцну сім’ю. Ми навчилися домовлятися, бути чесними, ставити в пріоритет наші почуття, та ще більше цінувати і берегти одне одного.

 
Пара відсвяткувала першу річницю
фото instagram Іванни Онуфрійчук

І хоч попереду у нас ще багато роботи, та я знаю, що зустріла найтурботливішого, найдобрішого та найромантичнішого чоловіка. Я щаслива, що у нас однакові життєві цінності та ставлення до близьких, що ми дивимося в одному напрямку та створюємо таку сім‘ю, про яку завжди мріяли.

 
Іванна та Алмаз планували відгуляти весілля у Стамбулі, але тодішній карантин змусив пару відмовитися від цієї ідеї
 

Знаєте, раніше я мала активний спосіб життя, постійно кудись поспішала і не могла без шаленого ритму. Та за цей рік цінності змінилися… Тепер я щоразу поспішаю додому, щоб повечеряти разом з чоловіком і не уявляю життя без його обіймів перед сном.

 

Я щиро бажаю кожній дівчині зустріти, дочекатися свого коханого і бути з ним найщасливішою. Кожна з нас заслуговує бути поруч зі справжнім чоловіком", – написала під світлинами ведуча.

Нагадаємо, Онуфрійчук відгуляла два весілля. Перше – пишне святкування на Мальдівах у лютому 2021-го. Друге – офіційний розпис через 9 місяців у Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Нас захищають, щоб ми могли жити": Онуфрійчук закликала брати себе в руки та відчувати щастя

Онуфрійчук із ошатним коханим заселфилася в Барселоні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів