"Я дуже щасливий": Піке вперше висловився щодо розриву з Шакірою

24 березня 2023, 10:00

Іспанський футболіст Жерар Піке уперше заговорив про їхній зі співачкою Шакірою розрив. На відміну від емоційної колишньої, висловився 36-річний спортсмен дуже стисло.

"На кожному лежить власна відповідальність за те, щоби намагатися робити якнайкраще заради своїх дітей. Мова про те, щоби їх захистити, це робота всіх батьків, у яких є діти. На цьому я зосереджений, і це моя робота як батька", - сказав він у інтерв'ю El País, яке цитує Billboard.

 
Жерар та його нинішня пасія Клара
фото з instagram піке

"Проблема в тім, як люди це сприймають або як це подає преса. Я продовжую робити те, що хочу. Хочу бути вірним самому собі", - зазначив Піке.


Футболіст запевнив, що не має наміру витрачати купу грошей на те, щоби відбілити свій імідж в очах публіки. Мовляв, його цікавить лише те, що думають про нього люди, які його знають і яких він любить, решта його не обходить.

"Я спрямовую свою енергію на те, щоби бути з моїми та віддавати їм те, що маю. Я дуже щасливий. У моєму житті відбулися зміни, і я навчився берегти щастя", - додав Жерар.

Нагадаємо, свою нинішню дівчину Піке відбив у брата свого найкращого друга, а Шакіра здогадалася про зраду завдяки варенню.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я маріонетка": Жерар Піке вперше заговорив про стосунки з новою пасією

Шакіра про 23-річну коханку Піке: Таким жінкам місце в пеклі

"Досі здається, що це страшний сон": Шакіра вперше розповіла, як переживає розрив із Піке

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів