"Вигоріла": Остапчук розказала, за які кошти живе без роботи, "маніяка"-залицяльника та чого бажає колишньому

6 квітня 2023, 14:00

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска Христина переконана, що в краху стосунків, зокрема і в їхньому випадку, винні обоє.

Чи оговталася вона вже від розлучення, чи вже з'явилося в її житті нове кохання та за які гроші вона живе, взявши паузу від роботи та курсуючи між Києвом і Віднем, жінка розказала "ЖВЛ".

"Відновлювалася немаленький час емоційно. Посміхаюсь уже реально очима", - зізналася 36-річна Христина.

 
Про розлучення Остапчуків стало відомо у жовтні
фото з instagram остапчук

Життя на дві країни допомогло Остапчук загоїти її серденько. Спочатку вона планувала, що так триватиме до березня, але згодом вирішила продовжити до вересня. Але працювати нотаріусом у такому режимі неможливо.

"Зараз трішки втомилася, вигоріла, взяла паузу", - пояснила Христина.

"Хочеться сказати, що я виграла в лотерею, але ні. Я завжди відкладала гроші. Тому десь є якісь збереження, десь якісь ще моменти. Якось кручуся-верчуся", - поділилася вона.

 
Христина тимчасово не працює

Між іншим, свій перший нотаріальний офіс Христина відкрила в 22 роки.

"Я вже не пам'ятаю - бо це, якщо чесно, був 2009-ий рік, коли я вже почала працювати - як там, за які кошти я відкривала бізнес. Чи, може, батьки, чи в мене були збереження. Коли вже почала працювати, через пів року я купила квартиру", - заявила вона.

До закидів щодо стосунків із заможними чоловіками Остапчук ставиться спокійно.

"Заможні чоловіки були, є і будуть, і нічого в цьому поганого не бачу. Я кажу так, коли мене оце от "поносили" на екранах, казали: "Та в неї там тільки заможні" або ще щось, я казала: "Так а що? Так добре, я тобі бажаю теж таких чоловіків. Це добре, що в мене така увага", - наголосила вона.

 
Нотаріуска не пам'ятає, звідки у 22 роки взяла гроші на відкриття бізнесу

Залицяльників Христині й зараз не бракує. Про одного з них вона коротенько розповіла.

"Мені здається, що він якийсь маніяк. Дзвонить, пише: "Ідем, купимо тобі все!" Я кажу: "Не купиш. Не подобаєшся. Вибач. Будемо друзями, але не про стосунки, не хочу", - зазначила жінка.

Загалом щодо "метеликів у животі", то вони в Остапчук уже потроху з'являються.

"Я взагалі така жінка влюбчива, ще й весілля гульну. Я хочу повагу, я хочу нормальні стосунки, я хочу дім, залитий сонцем, багато гостей, сміх дітей, собак... Я як уявляла, так і уявляю, нічого не змінилося", - запевнила вона.

Про причину розриву з Вовою Христина говорити не бажає.

 
Тоді, у жовтні 2020-го, здавалося, що це назавжди...

"Із поваги до всіх сторін не коментую. В мене є позиція, і я її буду дотримуватися. Стосунки - це робота двох, це взаємодія двох. Тому інколи нам здається, що ми винні або хтось винен, а я вважаю, що завжди винні двоє", - сказала вона.

"Краще інколи розійтись, якщо ви руйнуєте одне одного, ніж боятися, що хтось скаже. Я би хотіла, щоби, в будь-якому випадку, дівчата обирали себе і продовжували жити, а не вважали, що їхнє життя десь там у РАЦСі, коли одружились, має тільки цінність, або коли розлучились - втратило цінність", - пояснила Остапчук.

Христина запевнила, що негативу до екса, який дуже швидко знайшов собі іншу, в неї нема.

"Я всім своїм колишнім бажаю реально класного життя. Як це кажуть, "не поминайте лихом", будьте щасливі. Тому він не виключення", - підкреслила жінка.

Нагадаємо, Володимир нещодавно розказав, що з ним пообіцяла зробити нинішня кохана, Катерина Полтавська, якщо він і їй розіб'є серце.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Я жінка з енергією": Остапчук про класних чоловіків, розкішне життя та ставлення до всиновлення

Не як на картинках Voguе: Остапчук у купальнику подякувала своєму тілу з його недоліками

22-річна дівчина Остапчука зізналася, що її перший поцілунок був з тим, з ким вона зараз

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів