"Видавали заробіток у доларах": Остапчук розповіла про першу роботу та як у 22 відкрила нотаріальну контору

12 квітня 2023, 14:15

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска та блогерка Христина нерідко стикається з хейтом. Особливо часто дорікання несуться щодо доходу та способу життя.

Наприклад, недоброзичливці закидають Остапчук "заможного залицяльника", називаючи її при цьому "ескортницею", або ж "батька-бізнесмена", який купив їй усе.

 
Христина відповіла хейтерам
фото instagram Христини Остапчук

Прокоментувати своє фінансове становище і конкретні тези Остапчук вирішила окремим дописом в Instagram.


"Коли я переїхала до Києва, памʼятаю, як пішла в модельну агенцію, бо знала, що там непогано платять за рекламу. Коли мені видавали заробіток у доларах, я була в захваті. Наприкінці 2-го курсу, я пішла працювати в юридичну компанію до друзів батьків.

Там пройшла всі кола пекла від свого керівника – головного юриста, але завдяки йому багато чому навчилась і довела собі, що я – цілеспрямована і завзята!", – розповіла Остапчук.

 
Нотаріуска розповіла про початок своєї кар'єри

Зі слів блогерки, на тій посаді вона працювала до завершення навчання в університеті, після чого почала власну практику. Христина зізналася, що перші кошти, а саме 700 доларів, на які вона орендувала перший офіс, були відкладені за певний час до того. Це і дозволило їй у 22 роки відкрити свою ноторіальну контору.

"А ще в мене нереальні друзі. Вони підтримували. Наприклад, мій друг подарував мені всі нотаріальні штами, які потрібно для початку, а ще подарували на відкриття контори ноутбук, а головним подарунком стала співпраця з банками і корпоративними клієнтами – ну от там все і понеслось", – розповіла вона.

 

"Не дуже люблю розповідати в цифрах і хизуватися, як та де заробляю. Маю на це повне право, але з 18-ти років я перла, як танк", – написала вона.

Наостанок Остапчук додала, що якщо її хейтери "не вміють відкладати гроші, або їм не дарують подарунки", то це вже не її "проблемки".

"Тримайтесь і вчіться! Пост для вас, мої хейтерчики, чекаю коментарі! Дайте жару", – зухвало підсумувала вона.

Нагадаємо, Остапчук нещодавно їздила у відпустку на Мальдіви. Подорож нотаріусці закидали у компанії чоловіка. Згодом виявилося, що "краш" у Христини таки був.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Менше грошей, більше почуттів": Остапчук показалася без мейку й фільтрів та згадала цікаві кейси з особистого життя

Не як на картинках Voguе: Остапчук у купальнику подякувала своєму тілу з його недоліками

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів