Остапчук про знайомство зі своєю 22-річною дружиною, різницю у віці та розмови щодо її незайманості

14 квітня 2023, 10:30

Шоумен і телеведучий Володимир Остапчук пригадав початок стосунків з 22-річною журналісткою Катею.

В своєму шоу "Мекнув - питайте" він також розказав, про їхні з дружиною розмови щодо різниці у віці і про особисте.

"Я десь на другий тиждень стосунків дізнався, що я в неї перший чоловік буду і вона сказала: "Я цілувалася з тобою, до речі, з першим". А я такий: "Так тобі ж 22", але вона сказала, що ні з ким не була у стосунках, це для неї не проблема. Вона абсолютно нормально каже, що я в неї перший чоловік", - розповів Остапчук.

 
Зірковий телекухар Євген Клопотенко, Остапчук та телеведучий Анатолій Анатоліч взялися обговорювати стосунки з жінками різного віку

Відразу після знайомства Катя вирішила поспілкуватися з Володимиром на делікатну тему.

"Вона каже: "От, типу, я незаймана". Я кажу: "окей". Я такий: "22, не може бути". Вона сказала: "В мене до тебе ніколи не було хлопця"", - розповів шоумен.

 
"Вона не париться стосовно різниці у віці, а я тупо перший місяць десь парився. Я думав, що у нас будуть такі стосунки типу "донька-батько". Але потім я зрозумів, що вона доросла і зріла людина, набагато розумніша за жінок, яких я знав раніше", - сказав Остапчук

Як відомо, навколо Каті і Володимира ходить чимало пліток і розмов у мережі:

"Мені 38, їй 22. Вже хтось жартував, що наступна дружина Остапчука ще в садочку. Давайте так: 22 це не 18, але у нас 16 років різниці. Ми познайомились, як моє покоління каже, в інтернетах, як її - в Інстаграм.

16 років різниці. Ми колись їдемо в автівці, і я кажу: "а що ти робила у 2007 році?". Вона каже: "В школу пішла перший раз". Я кажу: "прикольно, а я 2007-ому перший раз одружився".

 
Остапчук часто балує свою кохану: квітами, ювелірними прикрасами тощо

"Їй 22, в неї з моєю дочкою різниця менше, ніж у нас з нею, а в мене з її мамою менша різниця, ніж у нас", - додав телеведучий.

Як відомо, у жовтні минулого року Володимир розлучився з другою дружиною, нотаріускою Христиною Остапчук. У жовтні 2020-го вони зіграли красиве весілля, планували спільну дитину та будували будинок під Києвом.

Нагадаємо, нещодавно Остапчук вперше показався на фото з Катею і зізнався, що "лю" її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

22-річна дівчина Остапчука в корсеті показала загадкове селфі з чоловіком

"Настав час розплати": 22-річна дівчина Остапчука показала подарунок від нього, а колишня поміркувала про любов до себе

Прибрала та не матюкалася: дівчина Остапчука розказала, як зустрічала його батьків

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів