"Це випробування": Гвоздьова провела румтур будинком і розказала, як ремонт вплинув на стосунки з чоловіком

17 квітня 2023, 17:00

Хореографка Ілона Гвоздьова, яка попри війну продовжила будувати дім, похизувалася результатами старань і ремонтом.

В інтерв'ю для Insider вона також розказала про вплив ремонту на їхні з чоловіком стосунки.

"У нашому будинку два поверхи: вітальня, кухня, гостьова кімната, дві дитячих, наша з чоловіком спальня з гардеробом та окремою ванною, гостьова та дитяча ванни й кілька господарчих приміщень. Тож, ще однією причиною ремонту будинку власними силами стало заощадження коштів. Якби ми звернулися до професійного дизайнера, то це влетіло б нам у неабияку копієчку", - розповіла хореографка.

 
Будувати будинок родина почала за рік до повномасштабного вторгнення рф в Україну

"Загальна площа будинку – 238 квадратних метрів, ділянка – 8 соток. Зазвичай 5 000–6 000 доларів коштує тільки проєкт дизайну подібного будинку, навіть не його реалізація. А оскільки на той час ми обидва з чоловіком опинилися без роботи, ми вирішили взятися за це самотужки. Ви ж знаєте: що зекономлене, вважається заробленим! Тож, ми зекономили на ремонті нашого будинку, гадаю, не менше 6 000-10 000 доларів", - запевнила Гвоздьова.

 
Кухня - особиста гордість Ілони, адже вона є авторкою проєкту

"Звісно, ми залучали майстрів, які займалися вузькопрофільною діяльністю: електрикою, сантехнікою, фарбуванням стін. Домовленостями з ними займався чоловік, та коли мова заходила про більш легкі роботи, робив їх сам. Питаннями ж інтер’єру, декору, тобто "картинкою" займалася я.

Чоловік довіряв мені у цьому на всі сто відсотків, жодних заперечень не було, я ж, звісно, зі свого боку погоджувала з ним власні рішення. Розподіл обов’язків вийшов таким: чоловік – будує, я – створюю затишок", - зазначила Ілона.

 
"Великий кухонний стіл нам подарували батьки чоловіка. Колись мій свекор займався меблями, возив їх з Італії, навіть мав власний магазин в урядовому кварталі, який у 2014 році закрили, бо його територія вважається історичною для міста, там не має бути комерційних бізнесів", - розповіла вона
 
Ванна кімната подружжя
 
Спальня Ілони з чоловіком, з якої є доступ до гардеробної, власного санвузла та куточку для догляду за собою
 
Гостьова спальня

У кожного з дітей подружжя – своя кімната.

 
 
Як розповіла Гвоздьова, головна умова доньки щодо інтер’єру її спальні – казковий рожево-фіолетовий колір та ліжко у формі квіточки

Ілона також розповіла, як будівництво вплинуло на їхні з чоловіком стосунки:

"Ремонт – це дійсно випробування на міцність стосунків, але мені здається, що ми з чоловіком пройшли його гідно. Звісно, не без суперечок, конфліктів, та з компромісами. Вони – основа наших подружніх стосунків вже протягом чотирнадцяти років. Якщо ми не могли знайти спільної згоди щодо того чи іншого моменту під час ремонту, то чоловік віднаходив якесь компромісне рішення і доносив його мені, після чого я його приймала. Скажу лише одне: справжня щира любов може перебороти все, тим паче ремонт! (сміється)".

"Ми зрозуміли, що коли є родина, повага, спільний вектор розвитку – це найцінніше. Незмінна традиція у подружньому житті за всі роки – спільна вечеря та поцілунок, навіть якщо посварилися. (сміється) Я дуже вдячна Вані за те, що він мене терпить, і мій складний характер, і мої тимчасові докори. Я просто дякую чоловіку за все! Він – моя любов до кінця життя", - запевнила хореографка.

 
Як відомо, війна дуже вплинула на стан здоров'я чоловіка Ілони. Іван зараз бореться із алопецією.
 
Схоже, новосілля святкували великим складом

Нагадаємо, раніше Гвоздьова наробила в новому будинку серію кумедних фото з чоловіком і донькою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Остапчук розказав, у скільки йому обійдеться закінчити будівництво дому

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів