"Змінив моє життя": відома піарниця публічно зізналася міністру Кулебі в коханні

19 квітня 2023, 20:45

19-го квітня міністру закордонних справ Дмитру Кулебі виповнилося 42 роки. І серед людей, які його вітали в мережі, опинилася відома піарниця Світлана Павелецька, якій давно закидають роман із Кулебою. 

Павелецька написала в Instagram пост, у якому тегнула Кулебу та заявила, що він змінив її життя, і вона шалено його кохає. 

"В тебе сьогодні свято, а насправді - в мене, бо ти людина, яка змінила моє життя, змінила мене та довела, що таке щастя можливе не тільки в книжках.

Я бажаю тобі завжди вірити в себе, принаймні на половину так сильно, як я в тебе. Я знаю, що ти неймовірний, не уявляю як ти все витримуєш, але впевнена - ти зможеш все, вже зміг, і головне, ти будеш щасливим, це головне завдання я давно прийняла до виконання. Люблю шалено", - йдеться у дописі Світлани.

 
Вочевидь, стосунки Кулеби з Павелецькою зав'язалися ще під час його шлюбу

Як відомо, ще донедавна Дмитро Кулеба був одружений з депутаткою Київської міськради та громадською діячкою Євгенією Кулебою, від якої має сина і доньку. Але, виходить, пара розлучилася, хоча публічно про це не оголошувала.

 
Світлана має сина від попередніх стосунків

До речі, Павелецька раніше керувала Інститутом когнітивного моделювання, в якому працював скандальний "психолог" Спартак Суббота та який обслуговував Вадима Столара та ОПЗЖ. 

 
Вочевидь, Світлані дуже кортіло вийти з тіні, і вона не знайшла кращого приводу, ніж день народження її коханого міністра

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Курочка, пагорби і книжки": Кулеба зізнався, що мріє зробити після перемоги

"Моя supergirl": Кулеба розповів, чому пишається донькою, та закликав підтримувати прагнення дівчат

"Хотіли повернутися": міністр Кулеба розповів, де перебувають його діти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів