"Не живемо разом 10 років": Білозір прокоментувала розлучення з Недзельським

27 квітня 2023, 18:30

Народна артистка України Оксана Білозір прокоментувала розлучення з чоловіком Романом Недзельським, який нині у лавах ЗСУ боронить країну.

Недзельський, як відомо, днями сам повідомив цю новину, зазначивши, що був проти розлучення, але через перебування на фронті не мав змогу навіть на суд приїхати.

Свою версію подій Білозір розповіла у коментарі виданню Obozrevatel.

"Почнемо з того, що тут ніякої сенсації немає… Тому що вся сенсація полягає в тому, що ми вже більше 10 років не живемо разом.


Я живу в орендованому будинку, щоправда, всі ці роки я жила разом з його мамою і з нашим сином, а він живе у нашому спільному будинку на Дніпрі", – сказала артистка, додаючи, що інтерв’юєр вирвав слова її колишнього чоловіка із контексту.

 
Артистка стверджує, що вони давно не разом
фото з instagram оксани Білозір

"Роман прекрасно знав (про розлучення - ред.), і ми з ним це обговорювали. Нас розлучали десь два чи три місяці… Звичайно, сам процес неприємний… І війна тут ні до чого. Це вже все було давно. Це розкрутили, зробили несподіванку. Мені просто було смішно з цього", – додала вона.

 

Варто відзначити, що Недзельський сказав, ніби не спілкується з ексдружиною. Але Білозір стверджує інакше.

"Роман для мене прекрасний і надійний друг. Ми спілкуємося, діти його люблять, внуки його люблять. Те, що ми закінчили свої стосунки – це наше приватне і наше особисте", – сказала виконавиця.

Нагадаємо, серед тих, хто нещодавно шокував новиною про розлучення – співачка Камалія та її чоловік Захур. Пара була разом 20 років. І хоча заяву артистка зробила публічну, з’являтися разом з ексом у соцмережах не перестала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Нарешті": Дантес отримав свідоцтво про розлучення з Дорофєєвою

Розлучення-2022: Клички, Остапчуки, Дорофєєва, Кацуріни та інші зіркові шлюби, що розпалися

Розлучення скасовується? Дружина засудженого наркодилера Чернецького оголосила, що вони помирилися

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів