"Це не те майбутнє, яке ми собі уявляли": Камалія і Захур розлучаються після 20 років шлюбу

13 квітня 2023, 14:35

Співачка Камалія та бізнесмен Мохаммад Захур розлучаються після 20 років шлюбу. Цією шокуючою новиною зірка поділилася у Facebook.

"Ми знаємо, що не цього очікував від нас український народ. Це не те майбутнє, яке ми собі уявляли. З тяжким серцем ми просуваємося вперед нарізно. Ми - справжні люди, з реальним життям, зі справжніми сім'ями, друзями та колегами", - написала Камалія.

 
Камалія та Захур здавалися однією з найміцніших пар українського шоубізу
фото з facebook камалії

"Ми старанно працювали над нашими проблемами впродовж останнього року та дійшли висновку, що, хоча ми дуже любимо одне одного, ми залишимося розділеними та більше не будемо партнерами в шлюбі, при цьому ми залишаємося партнерами в вихованні дітей та прагнемо разом виховувати і стати дорогими друзями та відданими батьками наших любих доньок Арабелли і Мірабелли", - запевнила вона.


"За 20 років подружнього життя ми на своєму прикладі показали, наскільки гармонійною повинна бути ідеальна українська родина. Запевняю вас, в майбутньому ми покажемо українцям, як ідеальна родина повинна продовжувати жити в любові та злагоді навіть після розпаду", - додала Камалія.

 
Донькам експодружжя по 9 років

Нагадаємо, 12-го квітня вийшло інтерв'ю виконавиці, де вона розказала про серйозний конфлікт із Захуром та розкрила його причину.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Камалія, Захур та їхні 9-річні доньки у total white знялися у кліпі про Україну. ВІДЕО

"Доводиться економити": Камалія з Захуром розказали про фінанси під час війни та її "війну" з його донькою

"Захур зараз "мапапочка": Камалія розказала про життя її сім'ї під час війни та приїзд доньок до України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів