"Стався мій страшний сон": Трінчер зганьбилася під час опитування про історію України

2 травня 2023, 10:30

Співачка та акторка Анна Трінчер розказала, як зганьбилася на одному з українських шоу.

У проєкті "Я люблю Україну" дівчині поставили запитання стосовно дати святкування Дня Незалежності України, однак відповідь була неправильною.

"Коли мова йде про "змагання", в мені вмикається відмінниця, яка просто критично не вміє програвати… У мене пітніють руки… Я переживаю. І через те, що дуже хочу виграти і не підвести команду, забуваю все", - зазначила Анна.

 
Співачка вирішила не тримати емоції в собі і поділитися з підписниками

За словами Трінчер, вона боялася програти та хвилювалася, адже її знімають камери.

"Така ситуація може бути з кожною людиною, я така сама людина, як і ви. Я неідеальна. Під час того, як тебе знімають камери, коли ти дуже хвилюєшся за перемогу своєї команди і це ще й гра на час, всі відповіді просто вилітають із голови. Ти наче навіть забуваєш, як тебе звати", - запевнила акторка.

 
 
 
"Я не хочу виправдовуватися, але прикро за те, що я кожного року виступаю у цю дату. Я знаю цю дату краще, мені здається, ніж своє ім'я. Людина може забути, може навіть і не знати. Це нормально, бо ми не роботи", - виправдалася Анна
@tanito2312 Іспанський сором🫣 Просто дно😡 #аннатрінчер #ялюблюукраїну💙💛 #позор #іспанськийсором ♬ оригінальний звук - Таня Клюк

Нагадаємо, раніше чоловік Трінчер, блогер Олександр Волошин теж зганьбився у мережі: хлопець вирішив полежати у закритій домовині 5 хвилин, щоб подумати про своє життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Денисенко покохалася з Зібровим, а Трінчер в сексі-кантрі поласувала кукурудзою із Волошиним. ВІДЕО

"Навчіться співати": Трінчер виконала гімн на футбольному матчі і відповіла на хейт у мережі

Сімейна сварка: Трінчер відмовилася брати прізвище Волошина

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів