Не могла встати з ліжка: дружина Тищенка розказала, як гормональна терапія зробила з неї "живий труп"

3 травня 2023, 10:39

Власниця салонів краси в Києві та Ужгороді Алла Барановська продовжує ділитися моторошною історією того, як влітку 2022 вона важила на 17 кілограмів більше і мала аналізи 70-річної хворої жінки.

Дружина депутата Миколи Тищенка запевняє, що причиною такого стану був не лише сильний стрес, а і неправильна гормональна терапія, яку їй прописали лікарі.

З метою застерегти інших дівчат від своїх помилок Алла докладно описує в сторіс, як тоді почувалася.

"Це я - слухняний пацієнт після 6 місяців терапії, яка мала би допомогти, але зруйнувала мені печінку, підшлункову. Тут мені кажуть терміново видаляти орган, який був здоровий ще пів року тому, повна криза імунної системи, і то
перший день госпіталізації. Тут я розповідаю все, що приймала, і по моїм аналізам я жінка десь 70 років у повній кризі шкт, ендокринної системи, просто повний аут, тому тут питання не лише втрати ваги, на це вже мені було пофіг", - пише Алла.


 
Фото себе в лікарняному ліжку Алла показує вперше

"Дівчат, благаю, не поспішайте пити все, що вам радять, коли мова йде про корегування гормонів, радьтеся з різними лікарями, можливо, так не пощастило тільки мені. Я - ваш невдалий приклад прийому гормонів, протизаплідних тощо, я не розумію, чому профільні лікарі у багатьох випадках призначають все за одним протоколом. Я думала не вказувати назви препаратів, але частину напишу, бо така терапія за пів року наробила зі мною такої біди, що хоч візуально я вже ок, але наслідки ще розгрібаю", - побідкалася Барановська.

 
Зараз 28-річна Алла радіє своєму схудненню, займається спортом та продовжує лікуватися
 
Барановська каже, що була наче живий труп і не могла сама встати з ліжка

Також дружина депутата запевнила, що не хоче нічого з'ясовувати з лікарями, та не вказуватиме їхні імена.

"Можливо, це індивідуальні особливості тільки мого організму до подібної терапії :)) Але маючи всі здорові органи ДО, я отримала себе зруйновану після, не схудла ні на кг, акне не почало проходити.

Всі, хто мають схожі проблеми, не поспішайте приймати рішення, консультуйтеся з декількома лікарями паралельно, дивіться ваші аналізи, я була змушена розбиратися у всьому сама, бо вже настав фінальний етап, він був за кадром, я жінка сильна і тягнула все до останнього, тут вже не було виходу, бо не могла встати сама з ліжка", - зізналася Барановська.

 

Нагадаємо, вперше про своє радикальне схуднення Алла почала писати у грудні минулого року. Пізніше жінка оголосила свої нові параметри та вагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дружина Тищенка в обтислому спортлуці показала, як відкриває в собі жіночність

Дружина Тищенка з нагоди 6-річчя сина показала себе вагітною та чоловіка в ролі найкращого тата

"Пристосовуємося до нового життя": дружина Тищенка розповіла, чи вони ще разом та про кризу організму

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів