"В мене було 2 життя": дружина Тищенка показала ноги з целюлітом і розказала, як маскувала зайві 17 кіло

4 травня 2023, 14:30

Власниця салонів краси в Києві та Ужгороді Алла Барановська, як і обіцяла, продовжила історію свого лікування і прикріпила фотодокази.

Цього разу дружина депутата Миколи Тищенка розказала, як ховала від камер зайву вагу і акне, та показала себе, важчу на 17 кіло, без фотошопу.

"Писала у потязі першу частину історії про свій стан, шукала фото, яких майже не робила, але буде цікаво. Мої коліна до... Так, зараз ноги трохи інші. Червень 2022", - написала Алла і показала свою неідеальну на той час шкіру.

 
Важко повірити, що жінка за такий короткий період привела своє тіло в ідеальний стан

 
На знімку Барановська лише на початку свого тернистого шляху

"Щоб хоч якось не жахатися себе у дзеркалі і бути в мережі, я робила дуже сильні мейки. Коли лікуєте акне, треба буде дати шкірі час і забути про мейк, хоча хочеться малювати собі інше обличчя, знаю.

Шкіру свою я покажу в пості про акне, буде окрема тема, до 80% починають лікувати не з того, і замість покращення починається погіршення не тільки стану акне, але й всього жіночого здоров'я", - зазначила вона.

 
Аллі доводилося ховатися за штучними позами і ракурсами та великою кількістю макіяжу

"Це перший місяць "терапії"... Ніхто з оточення тоді не знав, через що я проходжу. На людях я була весела, вміла маскувати вагу одягом, як свою вагітність колись. Тонни тонального (крему - ред.), окуляри і жодного слова про те, що мені погано. Бо були часи, коли мені здавалося, що мій стан - ніщо на рівні інших проблем і ситуації", - зізналася жінка.

 
 
 

"В мене було 2 життя: тут, в Instagram, і на людях, де я навіть не подавала виду, що щось зі мною відбувається не те", - згадала дружина Тищенка.

 
 
 

Нагадаємо, вже у грудні минулого року Барановська скинула 10 кіло з 17 набраних.

Раніше Алла розказала, яких серйозних проблем її організму завдала "гормональна терапія", неправильно прописана лікарями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Пристосовуємося до нового життя": дружина Тищенка розповіла, чи вони ще разом та про кризу організму

Жінка Тищенка в романтичній сукні посвітила ніжками з радісного приводу

"Не встигли зробити щеплення": дружина Тищенка терміново повернулася до України через хворобу сина

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів