"Історичний момент": Саніна розповіла, про що говорила з королем Чарльзом

5 травня 2023, 15:45

Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна незабаром разом з іншим українськими артистами заспіває на сцені Євробачення-2023.

В процесі підготовки до виступу, як відомо, співачка навіть встигла поспілкуватися з королем Чарльзом III.

Про зміст розмови та своє враження від неї зірка розповіла в ефірі "Сніданку".

 
Це Юлія разом з іншими ведучими під час зустрічі з королем Чарльзом і королевою-консорт Каміллою Паркер-Боулз
фото getty images

"Дуже приємні люди. Мене здивувало, що перед тим не було ніяких зборів щодо того, як правильно поводитися, там протоколи всякі. Я запитала, чи я можу з ним поговорити, що я можу сказати, як зробити реверанс?

Мені сказали "Розслабся". Якщо ти хочеш щось сказати, скажи. Ми здивувалися, що вони так затрималися біля нас добряче. Я була здивована, що настільки все було легко", – розповіла Юлія.

 
Артистка була вражена простотою зустрічі
фото з instagram юлії Саніної

"Король Чарльз запитав, як мені тут атмосфера як я себе тут почуваю? Я подякувала за відчуття, що це дійсно українське Євробачення, незважаючи на те, що воно проходить тут, в Ліверпулі. Вони дуже гостинно та з відкритими серцями до нас ставляться. Україна тут на першому місці.

Ще я сказала йому величезне дякую від українців за підтримку, яку ми отримуємо від Великої Британії, від його родини, від нього самого. Ми навіть поговорили про побратимство бібліотек Одеси та Ліверпуля. Для мене це історичний момент. Я ніколи в житті не думала, що коли-небудь буду так стояти і розмовляти з королем", – сказала вона.

 
Євробачення-2023 відбудеться з 9-го по 13-те травня

Нагадаємо, напередодні Євробачення-2023 відбудеться ще одна важлива подія – коронація Чарльза III. Як відомо, серед гостей 6-го травня буде присутня перша леді України Олена Зеленська, яка днями вже прибула до Лондона.

Також відомо, що син Чарльза III принц Гаррі приїде на свято батька сам без дружини, герцогині Сассекської Меган Маркл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Дуже ревнива": Саніна розказала про кризу у стосунках з чоловіком

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів