"Дуже ревнива": Саніна розказала про кризу у стосунках з чоловіком

12 квітня 2023, 16:45

Солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна згадала розказала про кризову ситуацію зі своїм чоловіком, гітаристом гурту Валом Бебком.

В інтерв'ю "Ближче до зірок" вона також зізналася, що ревнує коханого до фанаток.

Познайомилось подружжя, коли дівчина ще студенткою пішла брати інтерв’ю в музичного продюсера Валерія Бебко, після якого повернулася вже іншою людиною. Ця зустріч стала переломною як для особистого життя Саніної, так і для професійної кар’єри. Вже за пів року молоді люди почали жити разом.

 
Подружжя виховує сина Даніла

На піку популярності The Hardkiss співачка завагітніла, але вона майже не сиділа в декреті, дуже швидко прийшла у форму та повернулася на сцену:

"Я народила у 25, деякі в такому віці й про заміжжя взагалі не думають, але я була готова, я дуже цього хотіла. Я в принципі витримала все те навантаження, яке було".

Навіть за п’ять років Юлія з острахом згадує кризові моменти у стосунках з Валом: ""Залізна ластівка", Палац спорту, маленька дитина — тоді було так важко і так небезпечно у стосунках, що я б не хотіла повторити це знову".

 

Пережити кризовий момент парі допомогли розмови.

"На наших стосунках тримається все: гурт, дім, сім я, тому ми над цим працюємо в першу чергу", - зазначила вона.

Саніна пропрацьовує і свої ревнощі через фанаток, які закидають її чоловіка повідомленнями: "Я дуже ревнива, це просто жах якийсь. Іноді це добре для стосунків, тому що це освіжає. Ти розумієш, що його можна втратити, тому треба бути лагіднішою, підтримувати вогонь".

Нагадаємо, Саніна стане однією з чотирьох ведучих гранд-фіналу Євробачення-2023, який відбудеться 13 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Саніна на найгіршому відпочинку показала пружне тіло в бікіні

Саніна, Onuka, alyona alyona та Пивоваров об'єднали музичні стилі для спільного кліпу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів