"Цілую небо": Джолі поділилася рідкісним дитячим фото, згадуючи померлу від раку маму

9 травня 2023, 12:15

Американській акторці Маршелін Бертран, мамі Анджеліни Джолі 9-го травня могло би виповнитися 73 роки. Але її життя обірвала тяжка хвороба.

Зіркова донька присвятила допис їй та всім жінкам, які мають берегти себе та не нехтувати перевірками на можливі онкологічні захворювання.

У Instagram 47-річна Енджі запостила архівний кадр, де вона зовсім маленька, а Маршелін - молода.

 
Анджеліна поділилася фото з мамою
фото з instagram джолі

"Вона померла 15 років тому, після тривалої боротьби з раком грудей та яєчників. У червні я буду за місяць до того віку, коли їй поставили діагноз. Я зробила превентивні операції, намагаючись зменшити шанси (захворіти), але я продовжую проходити перевірки. Моя мама любила (Джимі) Херндрікса . І завжди підписувала свої листи "цілую небо" (рядок із пісні "Purple Haze" - ред.) Це набуло нового значення, відколи її не стало", - поділилася Джолі.

"Я надсилаю мою любов тим, хто так само втратив тих, кого любив, і силу тим, хто зараз бореться за свої життя та за життя тих, кого любить. Звертаюся до решти жінок, будь ласка, піклуйтеся про себе, робіть мамограми, аналізи крові та УЗД, особливо якщо в вашій родині траплявся рак", - закликала акторка.

Як відомо, Анджеліна Джолі є носійкою "пошкодженого" гена, який суттєво збільшую вірогідність захворіти на рак грудей та яєчників. Тому зірка ще до 40 років зважилася на складні операції, після чого пережила менопаузу.

Фото Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Джолі: Я не хочу знову бути молодою

Анджеліна Джолі: Я старішаю, отже, я живу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів