"Це – Саша": Imagine Dragons у новому кліпі розповіли історію хлопчика з Миколаївщини, чиє село було 5 місяців під окупацією

10 травня 2023, 21:17

Американський гурт Imagine Dragons представив проникливий кліп на пісню Crushed (зруйнований - ред.), присвячений війні в Україні.

У відео чесно та без прикрас показали реальне село на Миколаївщині, що пробуло під окупацією 5 місяців.

Історію понівеченої ворожими обстрілами та прильотами місцевості розповіли через долю 14-річного хлопця на ім’я Саша. Він, як і багато українців, втратив дах над головою, знайомих та сусідів, але попри все сподівається відновити своє і не полишає дому.

 
14-річний Сашко став героєм кліпу Imagine Dragons

Відеоряд доповнений субтитрами, через які учасники гурту напряму говорять: "Ми залишаємось єдиними з нашими друзями в Україні. Любимо і підтримуємо всіх вас".

 
Селище хлопця на Миколаївщині пробуло під російською окупацією 5 місяців
 
 
Сусіди – не вижили
 
Imagine Dragons порисвятили пісню Crushed Україні
 

Кліп Crushed є частиною ініціативи UNATED24 в напрямку відновлення України. На окремій платформі, посилання на яку Imagine Dragons лишили в описі під кліпом, глядачі з усього світу мають змогу долучитися до якнайшвидшої відбудови України.

ДИВИТЬСЯ ВІДЕО:

Кліп також можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, Imagine Dragons неодноразово підтримували Україну на своїх концертах. Зокрема, артисти часто виконують пісню Forever Young німецького гурту Аlphaville в пам’ять про жертв цієї війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Соліст Imagine Dragons підняв український прапор на концерті у Празі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів