Піде у мери? Влада Чернівців запропонувала роботу порнозірці, яка розкритикувала тамтешні дороги

11 травня 2023, 12:40

Відома порноакторка Джозефіна Джексон, чиє справжнє ім'я Юлія Сенюк отримала пропозицію роботи від чернівецького чиновника, заступника начальника департаменту інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради Григорія Прохоренка.

У Facebook він відреагував на те, що Юлія розкритикувала чернівецькі дороги. Наразі його допис уже видалено, але скріни не горять, і "баттл" продовжує віруситися.

Своїми враженнями від відвідин Чернівців Джексон поділилася у сторіс, повідомляє "Молодий Буковинець".

 
28-річна акторка фільмів для дорослих відвідала Чернівці
фото з facebook джексон

"Я там була двічі, місто мені сподобалося, чимось нагадує Львів, особливо бруківка. І одна і та ж проблема, як у всіх тих містах, де збереглася бруківка - що дорога дуже крива і дуже важко їздити. Це такі основні мінуси, що прямо ріжуть око, і не тільки око, а все, що можна", - зізналася кралечка.

"Із великою цікавістю ознайомився з дописом пані Джозефіни", - відгукнувся Прохоренко, повідомивши, що в департаменті інфраструктури якраз є вакансія головного спреціаліста сектору поточного ремонту.

 
Критику було почуто

"Це гарна можливість себе реалізувати поза знімальними майданчиками, адже кар'єра акторки не вічна, як і криві дороги в Чернівцях", - застеріг він.

Чиновник запропонував Джозефіні писати йому в особисті, якщо посада її зацікавить. Але не зацікавила.

 
скріншоти дописів із відеосюжету тва

"Усе в ваших руках, Григорій, щиро надіюсь, ви все-таки виправите недоліки. А перекладати свої обов'язки на порноактрису - це не дуже професійно", - зазначила Сенюк, побажавши Прохоренку удачі.

 

У мережі вже радять Джозефіні подумати про те, щоби висунути свою кандидатуру в мері Чернівців.

 
І передвиборче гасло для пані Джозефіни вже є
 
Соцмережі вподобали баттл між порнозіркою та чиновником
 
 
Джексон на пропозицію Прохоренка не пристала

Юлія Сенюк народилася в місті Золочів. Як пишуть про дівчину в Вікіпедії, вона свого часу навчалася у Львові, в комерційній академії на факультеті Міжнародних відносин, але обрала інший шлях. У свої 28 кралечка має вже декілька номінацій на "порнооскар" "AVN Awards".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Новий "Лисий з Brazzers": Гордон став порно-мемом

Колишня порнозірка хоче у французький парламент

Італійська порноактриса очолила футбольний клуб

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів