Фокс посвітила фігурою в сексі-плетиві та зізналася, що має психічний розлад

16 травня 2023, 11:20

Американська актриса Меган Фокс, яка після драматичного розриву, а потім начебто і возз’єднання з нареченим зникла зі світських радарів, стала однією з героїнь обкладинки Sport Illustrated.

В інтерв'ю зірка зробила неочікувану заяву. Актриса, яку вважають секс-символом цілого однією покоління, виявляється , страждає на тілесну дисморфія (психічний розлад, при якому людина перманентно не задоволена своїм тілом та зовнішнім виглядом)

 
Зірка зробила неочікуване зізнання
фото Greg Swales

"В мене – дисморфія. Я ніколи не бачу себе такою, якою бачать інші люди. Ніколи не було моменту в житті, коли я б любила своє тіло. Взагалі ніколи. Коли я була маленька, в мене була залежність. Типу я повинна виглядати от саме так.


І чому я мала таке ставлення до свого тіла? Я точно не знаю. Але це було не через оточення, в якому я росла. Бо то було дуже релігійне середовище, в якому важливість тіла навіть не визнавалася. Саме тому шлях любові й прийняття себе ніколи не буде закінченим для мене", – сказала вона.

 
Меган Фокс нерідко вражала фанів відвертістю своїх образів, тому запідозрити зірку у невдоволеності зовнішнім виглядом було важко
 
 
Меган посвітила тілом у різноманітних купальниках

Нагдаємо, Меган Фокс ніколи не підтверджувала інформацю щодо хірургічних змін у зовнішності. Однак у 2022-му прихильники зірки запідозрили її у повторному збільшенні грудей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ледь вмістила: Меган Фокс посвітила бюстом у крихітному топі. ФОТО

Рудоволоса Меган Фокс із нареченим у її корсеті та зірка "Бріджертонів" у прозорому монолуці: епатажні образи Time100 Next Gala

Напівгола Фокс у сексі-фотосесії приставила пістоля до паху коханця

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів