"Не виспані, але живі": Осадча і Каменських без мейкапу подякували силам ППО після безсонної ночі

16 травня 2023, 13:50

У ніч на 16 травня під час чергової ракетної атаки росіян українці перебували в укриттях і не зімкнули очей аж до самого світанку.

З цього приводу зірки українського шоубізнесу і громадські діячі оприлюднили у мережі вдячність силам ППО і розказали, як пережили страшні години.

Телеведуча Катерина Осадча і співчака Настя Каменських показали замучені обличчя без мейкапу і висловили вдячність нашим захисникам.

"18 ракет було запущено сьогодні вночі по Україні. Здається, ми вже звикли до будь-яких випробувань, але сьогодні о 3 ночі знову, ніби вперше, відчуваєш як тремтять стіни.


Кажуть, Бог дає стільки випробувань, скільки людина може витримати. То ми хто з вами? Адже те, що щодня переживають наші люди у різних куточках країни — це надвипробування, які під силу тільки по-справжньому сильним та незламним людям, якими і є українці. Тримаємось та не здаємось", - звернулася до українців Настя.

 
 

Пост вдячності силам ППО присвятила і Катерина Осадча.

 
Дійсно, усе окрім життя зараз відходить на другий план
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Katya Osadcha (@kosadcha)

Нагадаємо, кілька місяців тому під час чергового обстрілу Осадча запевняла, що попри труднощі наш народ обов'язково знайде вихід з будь-якої ситуації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ліки - ні": Осадча розказала, скільки кіло втратила через стрес, та як підтримує себе під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів