"Урок пройдено": Мішина визнала помилку та вибачилася за знімання роботи ППО

18 травня 2023, 15:17

Актриса Ксенія Мішина визнала, що помилилася, коли виклала відео роботи ППО 16-го травня під час масованого обстрілу Києва.

У своєму Instagram вона перепросила за свій вчинок та запевнила, що не зрадниця.

"За ці два дні було багато внутрішніх процесів і стадій проживання ситуації. Від відчуття тривоги та розгубленості до прийняття, осмислення та бажання говорити. Але урок пройдено", - зазначила Ксенія.

 
Спочатку Ксенія назвала тих, хто її розкритикував, "сліпою тусою говнометів", але через два дні все ж таки схаменулася

"Не завжди ти можеш бути прикладом позитивної поведінки, іноді відбуваються ситуації, коли ти допускаєш помилки та зустрічаєшся з думкою та реакцією своєї аудиторії, її розпачем і злістю. І я не можу сказати, що це безпричинно. Хоча в моєму випадку на відео було зафільмоване тільки небо Києва, але чи важливо взагалі вже про це говорити??? Думаю ні! Бо є люди, і є факт, який, безперечно, немає виправдань.

Але якщо люди та країна допустилися думки, що я можу бути зрадником, то я відповідаю — це не так! Єдине, що можу сказати : я живу тут, щодня медитую під українським небом, намагаюсь, як і всі, проживати великі стреси, допускаю помилки, але безмежно люблю свою країну та своїх людей. Вся моя діяльність для вас і мені немає сенсу тримати оборону перед своїми", - наголосила актриса.

 
Мішина таки вибачилася

"Тож за свої дії я прошу вибачення, бо жодних поганих мотивів у моїй голові не було і немає. І більше жодних ліхтариків у небі. Ще раз усім хочу нагадати, що будь-які необережні світлини роботи наших Сил оборони, навіть якщо там мало що видно або майже нічого не видно — недопустимі", — підсумувала Мішина.

Цікаво, що серед блогерів, яких викрила СБУ, Ксенії нема. Зате співачка Інна Воронова, яка теж знімала роботу ППО і виклала її в мережу, потрапила до списку зловмисників.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів