Жінка наркодилера Чернецького, яка з ним знову розлучається, вибачилася перед українцями за знімання ППО

16 травня 2023, 16:10

Дружина наркодилера Юрія Чернецького, який нині відбуває термін у в’язниці, співачка Інна Воронова втрапила у скандал.

Жіночка під час нічної атаки росіян на Київ 16-го травня зняла в сторіз кадри роботи української ППО. Невдовзі Воронова видалила відео і записала звернення з купою вибачень.

Мовляв, зробила не думаючи, і просить пробачити її недалекоглядність.

"Хочу вибачитися перед Україною та українським народом. Вибачте будь ласка, я зробила необдуманий вчинок… Після першого коментаря я відразу ж видалила відео… Розумію, що це може призвести до негативних наслідків. Але я дуже бажаю нашій Україні найшвидшої перемоги", – сказала вона у відео.


 
Жінка записала відеозвернення

Також, виявляється, співачка вже розійшлася (вкторе) зі своїм чоловіком. У сторіс Instagram Інна розповіла, що стосунки з благовірним розірвала ще в березні.

Зі слів Воронової, Чернецький, на викуп якого вона намагалася зібрати 4 мільйона, знецінював її та поводився не по-чоловічому.

"Ми розійшлися з Юрою в березні ще. Ну там тяглося... 29-го квітня Юра виставляє допис про наше розлучення, і, звісно, в травні я вже спілкуюся з ким хочу. До Юри потрапило листування моє особисте і він його шле всім", – розповіла про причини вона.

 
Інна розповіла в сторіз про причини розлучення

Водночас співачка припускає, що возз’єднання з ексом можливе. Мовляв шанс є, але йому доведеться дуже постаратися.

"Я ніколи ні від чого не зарікаюся. Завжди на все є шанс, але за мене доведеться просто, не знаю, воювати... Просто війну влаштувати за мене. І тоді – можливо. Просто так я не повернуся, тому що я себе дуже високо ціную", – сказала жінка.

 
І виклала скорочену версію для підписників, яким було незручно слухати її розповідь

Нагадаємо, Чернецького заарештували у серпні 2022-го. Спершу Воронова виправдовувала чоловіка та збирала йому гроші на заставу. Згодом, оголосила про розлучення. І знову про возз'єднання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Поважаю себе як жінку": дружина засудженого на 5 років наркодилера Чернецького оголосила, що пішла від нього

Жінка Чернецького, затриманого з наркотиками в штанях, кинулася збирати 4 мільйони на його заставу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів