Її справжній Містер Біг: Сара Джессіка Паркер і Метью Бродерік відсвяткували 26-річчя шлюбу

22 травня 2023, 16:00

Американська акторка Сара Джессіка Паркер та її чоловік, актор і режисер Метью Бродерік 20-го травня відзначили 26-ту річницю свого весілля. Зірка "І просто так..." не стала ділитися в Instagram кадрами зі святкування, лишивши його дечим особистим, лише для неї та коханого.

Але вона написала тепле привітання Метью, запостивши фото корку з-під шампанського.

 
Сара Джессіка вирішила зберегти корок як сувенір?
фото з instagram паркер

"Із 26-ою річницею, мій чоловіче. Це таки було добре святкування і справді добра пляшка шампанського. І прекрасна прогулянка додому. О, скільки миль ми з тобою нагуляли разом. Я кохаю тебе. Цілую, твоя С.Дж", - зазначила 58-річна Паркер.


Як пише People, Метью і Сара Джессіка познайомились у 1991-му, коли брати акторки, Піпін і Тобі заснували театральну компанію та запросили Бродеріка як режисера. На перше побачення чоловік покликав свою майбутню дружину, залишивши їй повідомлення на автовідповідачі.

 
Пара одружена вже 26 років
фото getty images

Пара одружилася в 1997-му, причому їхні гості не здогадувалися, що це не просто вечірка, а весілля, до самого найважливішого моменту. Паркер вийшла заміж у чорній сукні.

Як відомо, в Сари Джессіки та 61-річного Метью є троє спільних нащадків: 20-річний син Джеймс Вілкі та дівчатка - 13-річні Табіта і Маріон. Доньок для подружжя виносила сурогатна мати.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

56-річна Сара Джессіка Паркер показала, як виглядала в юності

"Щаслива, що ти - мій Гаррі": зірка "Сексу і міста" Девіс зворушливо звернулася до свого серіального чоловіка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів