Yarmak показав 3-річну доньку на тлі збитої коло його будинку ракети. ФОТО

26 травня 2023, 15:32

Репер Yarmak приголомшив мережу фотографією 3-річної доньки Соломії поруч зі збитою російською ракетою, яка впала поблизу його будинку в Київські області.

Світлини дівчинки артист виклав в свій Instagram та застеріг, що не можна наближатися до подібних предметів без попереднього огляду відповідних служб.

 
Соломія у свої неповні 4 роки вже знає, що таке ворожа ракета

"Це моя Соломія, а на задньому плані збита російська ракета неподалік від нашого будинку. Та клята нація має помирати в самих страшних муках! Вони ніколи не мають бути пробачені! Ніякого толерування всього, що повʼязане з країною виродків!


Після перемоги, стіна до неба від нечисті і назавжди замінований весь кордон! Всі "какая разница" в нашій країні, ви або почнете вмикати мозок, або теж будете пижджені!", - обурився Ярмак.

 
"P.S. Фото було зроблене після огляду спеціалістами вибухотехніками. Ніколи не наближайтеся до подібних предметів без попереднього огляду відповідних служб!", - зауважив Олександр

Нагадаємо, у ніч на 26-те травня над Київською областю було збито всі ракети, але уламки пошкодили 7 приватних будинків.

Як відомо, Yarmak оголосив збір на допомогу Охматдиту після того, як у Києві скасували скандальний концерт Світлани Лободи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

YARMAK показався на навчаннях ЗСУ та пошкодував, що до війни ігнорував зброю. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів