15 років вегетаріанства, зуб та родина: дружина Філатова розказала, чим пожертвувала заради сходження на Еверест

30 травня 2023, 11:26

Дружина мера Дніпра Марина Філатова зовсім трішки не дійшла до вершини Евересту, але багато чим пожертвувала заради цього сходження.

Їй довелося кинути вегетаріанство, втратити зуб та не бачити родину півтора місяці.

Про це вона розказала у пості в Instagram.

"Про жертви у великих горах! Не про тих, хто загинув (зараз 12), або не знайдений, але навіки залишився на схилах (5). Цей сезон "багатий" на смертельний урожай. Напевно, про це хтось уже написав набагато краще, ніж я… А я про особисті жертви! І перша була принесена ще років зо два тому, коли два, справді великих, українських альпініста, окремо кожен, переконали мене, що "якщо хочеш піднятися на восьмитисячник, Марино, починай їсти м'ясо". На той момент моєму вегетаріанству мало виповнитися 15 років. Але не виповнилося", - зізналася Філатова.


"Я послухалася. І зробила правильно: тваринний білок у великих горах дає тепло, швидке відновлення м'язів, міцний сон і тд і тп. Знали б ви, яку ламку я пройшла і як голосно сказано, що я їм м'ясо. Однак тепер мені належить такий самий шлях назад. І я його вже почала. Моє вегетаріанство сягає корінням до безумовної любові до тварин. І я від неї не відмовлюся", - наголосила вона.

 
49-річна Філатова подолала висоту 8500 метрів
фото з instagram

"Другою жертвою був… зуб. Верхній шостий. Відсутність якого непомітна. Але ж я жінка! Історія як у кіно. Пішла на чищення. "А давайте зробимо знімок". "Ну давайте". "Ой, а тут запалення. Можемо спробувати його полікувати. Але ніхто нічого не гарантує". Коротше, зуба немає… Третя жертва – класична. Робота. Особливо федерація. Тепер кожен може переконатися, наприклад, що навіть Інстаграм @flad_athletics я веду сама. Залишила явки та паролі. Жодного поста за два місяці. Можна було б написати "завіса"… Проте до завіси далеко. Адже мова піде про найголовнішу жертву", - зазначила жінка Бориса Філатова.

"Родина! Колись мені один гірський друг сказав, що ніколи не піде на Еверест, бо не розуміє, як можна прожити майже два місяці без сім'ї! Тепер і я не розумію. Біль від неможливості бути з сім'єю був настільки сильним, просто фізичним, що я не дивилася фото і відео, які мені надсилали з дому. Якби я їх дивилася, то просто розвалилася б остаточно, негайно зібрала речі і полетіла додому", - зізналася Філатова.

 
"Про собак, які вирішують "піти", завжди, як тільки я їду з дому, взагалі мовчу. Але цього разу всі живі. Просто напевно всі хотіли дочекатися і побачити на власні очі свою трохи божевільну матір", - додала Марина

Нагадаємо, після того, як Філатова повернулася з Евересту, її чоловік-мер виклав у Telegram вірш, в якому назвав її Залізною Жінкою Залізного Міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Гірська краса: дружина мера Філатова показалася без мейкапу на висоті 6,5 км

Дружина й дочка мера Філатова заселфилися в лосинах у спортклубі. ФОТО

Пророкували ампутацію: дружина мера Філатова показалася з відмороженим в Антарктиді носом. Обережно, ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів