61-річна Дженніфер Кулідж стала лицарем для глянцю та зізналася, чому в неї нема дітей

10 червня 2023, 11:10

Американська акторка Дженніфер Кулідж попозувала у "казкових" образах для британського GQ. У інтерв'ю 61-річна зірка "Білого лотоса" і "Американського пирога" говорила про роботу і про особисте життя.

Розказала вона, зокрема, чому так і не завела дітей. Зі слів актриси, друзі радять їй замислитися про всиновлення, але вона радше би стала для когось непоганою мачухою.

 
"Ну, і де там той дракон?!"
фото з instagram gq

"Я дуже, дуже незріла. Гадаю, це стримало мене від того, щоби завести дітей, бо я - така собі дитина. Може, якби в мене були діти, то мені би довелося подорослішати", - зізналася Кулідж.


 
Для фотосесії Дженніфер вигадали складні казкові образи

Зараз Дженніфер самотня, але їй подобаються серйозні чоловіки.

"У мене ніколи не було безтурботного бойфренда, просто сповненого радості, розумієте? Типу когось, хто сміється з усіх твоїх недосконалостей. Таких я собі ніколи не обирала", - поділилася вона.

 
61-річна зірка стала героїнею випуску GQ Heroes

А ще Кулідж розкрила цікавий факт: виявляється, "мама Стіфлера" та "Фінч", тобто вона та Едді Кей Томас із "Американського пирога" колись рік чи два жили разом у Лос-Анджелесі. Але їхні стосунки були суто платонічними.

"Я не була коханням його життя. В нього були подружки. Моя спальня була через коридор від його", - пригадала зірка.

 
 
 

Нагадаємо, Дженніфер, яка після років забуття знову виринула на пік популярності, порівнює себе зі Сплячою красунею, яка довго пробула замкненою в коробці під ліжком.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Віє романтикою: фото акторів "Білого лотоса" викликало підозри про два таємні романи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів