"Завтра може й не бути": Крук показала м'язисте тіло в хижому бікіні та закликала поспішати жити

14 червня 2023, 14:57

Блогерка Валерія Крук влаштувала собі відпочинок у Дубаї. Там вона встигла і наплакатися, і наробити фото в бікіні, і навіть написати мотиваційний пост для підписників.

Плакала Лєра через те, що 12-го червня у день росії в Дубаї підсвітили Бурдж-Халіфу в кольори прапора країни-агресора.

Крук навіть розказала в сторіс, як пішла на манікюр у готелі і протягом всієї процедури показувала відео і розповідала, що країна-агресор робить з Україною. Валерія була шокована тим, що в Дубаї майєе нічого не знають про війну.

 
Крук опинилася в Дубаї якраз у день росії

Пізніше блогерка вгамувала емоції та запитала фоловерів, чи варто їй викладати фото красивої себе у вбраннях українських брендів, які вона з собою взяла. Проілюструвала все це Крук своїми фото в хижому бікіні коло басейну.

 
Який же відпочинок без фото в купальнику

А ще Валерія написала великий пост, у якому закликала всіх поспішати жити і пояснила чому.

"ПОСПІШАЙТЕ ЖИТИ!. Все в цьому житті треба робити вчасно, і так: пізно все ж таки буває. Скільки б ми не переконували себе, що вік у паспорті лише цифри. Несподівана заява від мене… навіть для себе… Улюбленою справою буває зайнятися пізно, і доводиться вибирати навіть хобі відповідно до віку. Влаштування на роботу! Адже ніхто не заперечуватиме ейджизм? Можна і потрібно, звичайно, стукати, і можливо вам відкриють, але не факт.

Усвідомлене материнство чудове, але по-перше, часто навіть медицина не в змозі його подарувати. А по-друге, Важко! І як сказала моя подруга, яка народила в 40+ першу дитину: Лер, всьому свій час і мені жесть як важко. Це щаслива мати, до речі, зізналася. Так що народжуйте вчасно!", - закликала Валерія, доньці якої уже 20 років.

 
"Спорт! Як приклад: не кожен зможе забратися із віком на серф! Тому що і спина, і коліна та інші суглоби болять. І вже не хочеться ні ризикувати, ні мучити себе! А кататись все життя мріяли…", - навела приклад Крук

"Вчитися, звичайно, ніколи не пізно, але мови ви точно легко освоїте, коли ви молоді! І я точно знаю, що люди 40-50 років і старше навчаються здебільшого заради профілактики Альцгеймера. Охуєнна мотивація, правда?)

Подобається людина, не відкладай. Спілкуйся, дружи, будуй стосунки, пробуй! Ідеальних немає). Знаходишся в аб'юзивних відносинах - не тягни і йди. Жодні гроші світу не варті того, щоб терпіти. Жити потрібно тільки з доброю і люблячою людиною!❤️ І це важливіше за все інше.

Хочеш одружитися - одружуйся. Тому що і тут теж буває пізно за низкою факторів! І віком у тому числі. Подорожуй до найнеймовірніших куточків планети, джунглі точно легше даються молодим;) ось не знаю, як би я зараз "Останній герой" вивезла, який трапився зі мною 12 років тому…", - згадала 44-річна Крук.

 
Підписники схвалили бажання Лєри показуватися в красивих луках

"Починай піклуватися про себе, якомога раніше! Правильне харчування, спорт, б'юті процедури, регулярний чекап! Для того щоб запобігати, а не виправляти. Тому що виправити також може бути вже пізно! Поспішайте жити! Адже сьогодні ми всі усвідомили: завтра може й не бути", - наголосила Валерія.

Нагадаємо, у квітні Крук святкувала 6-ту річницю своїх стосунків із колишнім футболістом Олександром Яковенком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Від "поросяти" до спортсменки: Крук показала трансформації свого тіла крізь роки. ФОТО

"Жити життя": Крук посвітила глибоким декольте на камеру в яскравій сукні з корсетом. ВІДЕО

Синій йод та кокосова олія: Крук здивувала ранковими ритуалами

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів