Христина Остапчук повідомила, чи вдасться врятувати її нирку

26 червня 2023, 11:52

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска і блогерка Христина Остапчук, яка нещодавно відверто розповіла підписникам про проблеми зі здоров'ям, розказала про остаточний вердикт від лікаря в Австрії. На жаль, зберегти нирку їй не вдасться.

Про це 36-річна Христина повідомила в Instagram.

"Я обіцяла поділитись тим, що сказав мені лікар з приводу моєї лівої нирки! І саме під таким фото, де я усміхнена і наповнена життям - я це зроблю!!!", - написала вона.

 
Христина розповіла підписникам, що на неї чекає
фото з instagram остапчук

"Лікар в Австрії підтвердив мій діагноз - гідронефроз, та сказав, що моя ліва нирка не працює від слова зовсім! І на жаль, спасти її він не зможе, на жаль. Плакала я? Вже ні!!! Бо я вже з цією думкою живу більше місяця. І я прийняла це! Я ж змінити цю ситуацію не можу!", - поділилася Остапчук.

На щастя, в лікаря для неї була і хороша новина.

"Але!!!!!!!! Він сказав, що моя права нирка працює на всі 100% і виконує все те, що потрібно мені для щасливого і здорового життя! Що я можу їсти, як їла, можу пити, як пила, я можу все! Тому, я повинна подякувати за це Богу і йти далі посміхаючись, як я це роблю!", - запевнила Христина.

 
Жінка налаштована оптимістично

"Так, попереду мене чекає операція по видаленню нирки, але що робити, треба, то треба! Ось такі от моменти в житті стаються в мене! І якщо я своїм прикладом, як не опустити руки в такі не прості моменти життя, можу вас мотивувати, то я дуже щаслива!", - підсумувала вона.

Нагадаємо, в цей непростий момент Остапчук дуже підтримує якийсь особливий чоловік.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Негарно красти": Остапчук звернулася до дружини екса з приводу своїх прав на будинок

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів