"Шансів небагато": 36-річній Остапчук загрожує видалення нирки

4 червня 2023, 17:15

Колишня дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска Христина Остапчук, яка у травні повідомила, що в неї виникли проблеми зі здоров'ям, поділилася подробицями непростої ситуації.

Імовірно, 36-річній жінці доведеться видалити нирку.

 
Розлучення, негаразди зі здоров'ям - останній рік якийсь ну дуже невдалий для Остапчук
фото з Instagram остапчук

На цьому наполягає частина українських лікарів, із якими встигла проконсультуватися Христина. Про це вона розповіла в Insta-сторіс. Зі слів Остапчук, в одному медики одностайні: пацієнтка вже давно, не знаючи того, жила на одній нирці. А шансів на те, щоби врятувати другу, небагато.


 
Судячи з того, що розказувала Христина в сторіс, серйозні проблеми з ниркою стали випадковою "знахідкою" під час УЗД

"Коли я це взнала, скажу чесно, мене розмазало сильно... І коли ви мене бачите тут усміхненою, не завжди мій внутрішній стан теж такий, але я хочу жити, я хочу жити, як і раніше, так само повноцінно! Так само щасливо і з посмішкою! І я все для цього зроблю, просто зараз потрібен час на прийняття ситуації!", - запевнила Остапчук.

 

"Одразу так і не скажеш, та тепер ви знаєте, що всередині в мене дуже тривожний стан, і мені дуже страшно!", - зізналася вона підписникам.

"Але я хочу жити як і раніше - щасливою, усміхненою, і здоровою! В моєму житті за 36 років було багато випробовувань, і це одне з них теж, і я знаю, що я пройду його сильною, достойно і в будь-якому випадку і завершення буде для мене сприятливим!", - додала вона, подякувавши за підтримку.

Нагадаємо, Христина віднедавна натякає, що в її житті з'явився новий чоловік.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Остапчук розповіла про спільну з ексом нерухомість та якого чоловіка хоче зустріти

"Наробив помилок": дружина Остапчука розказала, що думає про його минулі стосунки та про ставлення до нього її батьків

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів