"Досі тікає з хати": Кароль зі сльозами на очах розказала, чому батько не ходить на її концерти

6 липня 2023, 11:10

Батько співачки Тіни Кароль не був на жодному її концерті. Цим фактом співачка ошелешила публіку під час розмови з Андрієм Чорноволом для його подкасту.

Згадуючи початок свого творчого шляху, Тіна зізналася, чому тато досі уникає її виступів.

"Мій перший виступ був у Будинку офіцерів. Я налякана була, дивилася косо в мікрофон, мені було страшно підняти очі і дивитися у залу. Це дуже добре я пам'ятаю. Це не була моя ідея, це була ідея мами. Тато був проти. Він навіть зараз каже: "мала би нормальне собі життя"", - поділилася співачка

 

За словами Тіни, її виступи дуже стресові для батька.

"Він коли бачить новини, чи якийсь мій виступ, він тікає з хати просто досі. Якщо чесно, ти не повіриш, він не був на моєму концерті. Всю мою кар'єру. Він не був ніколи", - розповіла Кароль, не стримавши сліз.

 
скріншот з відео

Виконавиця пригадала часи, коли зібрала сім аншлагів у Палаці "Україна", втім і тоді батько знаменитості не зміг себе пересилити і прийти на виступ доньки:

"В мене, я пам'ятаю, було сім "палаців України", ми там виступали трохи. Він сидів під палацом кожен день в машині, не заходив жодного разу. Мама була на концерті. Він тиждень пробув під палацом. Дурне", - згадала Тіна.

 
Тіна зі своїм батьком Григорієм Ліберманом

"Він переглядає вже записи", - розповіла співачка.

Нагадаємо, у травні минулого року батько Кароль вступив до лав тероборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кароль показала себе в дитинстві на сімейному. ФОТО

Тіна Кароль виклала фото з мамою і братом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів