"Повернусь до вас": Мадонна звернулася до фанів та показала себе після госпіталізації

11 липня 2023, 09:50

Американська співачка Мадонна, яку наприкінці червня терміново госпіталізували, вперше вийшла на звязок із шанувальниками у Instagram. 64-річна зірка подякувала їм за позитивну енергію, молитви та любов.

Також артистка відповіла на питання, яке турбує багатьох: що ж буде з її туром, який мав розпочатися вже днями з Ванкувера.

 
Мадонна навіть зробила для своїх шанувальників селфі
фото з instagram мадонни

"Перше, про що я подумала, коли прийшла до тями в лікарні, були мої діти. Моя друга думка була про те, що я не хочу розчарувати нікого з тих людей, що купили квиток на мій тур. Я також не хотіла підвести людей, які невтомно працювали разом зі мною останні декілька місяців, створюючи моє шоу. Я ненавиджу когось розчаровувати", - зізналася Мадж.


"Зараз я зосереджена на своєму здоров'ї та зміцненні і запевняю вас, я повернуся до вас якомога швидше!", - пообіцяла співачка.

"Наразі план полягає в тому, щоби перенести північноамериканську частину туру та розпочати в жовтні у Європі", - додала Мадонна, ще раз подякувавши за турботу та підтримку.

Нагадаємо, зірку забрали до лікарні після того, як вона знепритомніла в себе вдома. У відділенні інтенсивної терапії її довелося інтубувати.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Виснажливі репетиції 6 днів на тиждень та безсонні ночі: яким був графік 64-річної Мадонни до її госпіталізації

Мадонна закрутила роман із 29-річним тренером власного сина

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів