Виснажливі репетиції 6 днів на тиждень та безсонні ночі: яким був графік 64-річної Мадонни до її госпіталізації

29 червня 2023, 17:57

В оточенні 64-річної співачки Мадонна, яку ще 24-го червня госпіталізували із серйозною бактеріальною інфекцією, кажуть, що останні місяці її графік був "каральним".

Як відомо, зірка готувалася до ювілейного туру з нагоди 40-річчя кар'єри, який має розпочатися у Ванкувері 15-го липня і налічує 84 шоу у різних містах.

Мадонна мала б провести у дорозі приблизно пів року, але зараз стан її здоров'я настільки похитнувся, що робити якісь прогнози зарано.

Як пише The Sun з посиланням на оточення попзірки, Мадонна довела своє тіло до межі виснажлививим репетиціями, тренуваннями, дієтою та безсонними ночами.


 
Усі в оточенні зірки кажуть, що вона виснажила себе підготовкою до туру

Ні для кого не секрет, що Мадж завжди була перфекціоністкою у всьому, що стосується її шоу та музики.

"Вона ставитиме свою кар’єру та славу вище за своє здоров’я до дня смерті", - цитує видання когось з родичів артистки.

Її довгоочікуваний ювілейний The Celebration Tour мав стати наймасштабнішим. Тож, згідно зі свідченнями джерел, Мадонна, готуючись до туру, заганяла не лише себе, а й свою команду.

Деякі близькі співачки розповіли, що вона працювала шість днів на тиждень, репетируючи з квітня і стежачи за тим, щоб кожен аспект туру пройшов якнайкраще.

 
У серпні Мадонні має виповнитися 65

Також в оточенні зірки кажуть, що останні кілька місяців вона худла. Мадж, за словами її близьких, завжди дотримується суворої дієти перед турами, віддаючи перевагу "макробіотичній" їжі, заснованій на органічних продуктах.

Якось ще кілька років тому тренерка Мадонни Стейсі Гріффіт розказала, що співачка тренується 5 годин на день без перерви.

 
Тренування, дієта, репетиції та брак сну довели Мадонну до реанімації

Як пише The Daily Mail, минулої неділі, коли стан Мадонни був критичним, її команда збиралася в зумі, щоби вирішити, як діяти у випадку найгіршого розвитку подій.

"Протягом останніх кількох днів ніхто насправді не знав, як усе обернеться, і її родина готувалася до найгіршого. Саме тому це трималося в таємниці з суботи. Усі думали, що ми можемо її втратити, і це була реальність ситуації", - розповів один із родичів співачки.

Як повідомив представник Мадонни 29-го червня, її стан покращується та очікується повне одуження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Мадонна закрутила роман із 29-річним тренером власного сина

"Дивіться, яка я гарненька": Мадонна визнала, що зробила операцію

"Ейджизм та мізогінія": Мадонна відреагувала на критику своєї зовнішності

"Їсть немовлят живцем": разючі зміни в обличчі 64-річної Мадонни обговорюють у мережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів