"Люблю фліртувати з усіма": Соловій згадала, як у школі була коханкою, та розказала, які стосунки їй подобаються

12 липня 2023, 12:00

30-річна співачка Христина Соловій згадала свою юність і розказала про перші стосунки, де була в ролі коханки.

У випуску жіночого шоу "Ебаут" вона також поспілкувалася про ревнощі і флірт.

Перші серйозні стосунки Соловій почалися у восьмому класі. Через сильну закоханість співачка погодилася бути коханкою. Про це вона згадала під час сеансу психотерапії.

"У мене є три досвіди психотерапії. Я з усіма своїми психотерапевтками намагалася вирішити інші проблеми, але згадала і випливло на поверхню якісь такі дивні речі. Наприклад, я була коханкою у свого першого хлопця, з яким у мене були перші серйозні стосунки. У нього була дівчина, а я була мала така 8-класниця, з якою можна було поцілуватися, або ще щось. І мене це влаштовувало, бо я в нього була дуже закохана", - розповіла виконавиця.


 
Христина пригадала перший досвід серйозних стосунків

"Це вже дуже довго тягнулося, роки 3-4. Тобто я вже вийшла з цих стосунків старшокласницею", - згадала співачка.

Поміркувала Соловій і про ревнощі у стосунках.

"Я притягую до себе чомусь таких (ревнивих - ред.) людей... В мене така поведінка, я люблю фліртувати з усіма. Я хочу мати право на флірт. По суті, це частина мого життя і моєї професії. Я хочу всім подобатись. Мені би хотілося, щоб було все одно...", - зізналася вона.

 

"У мене, мабуть, не було стосунків, щоб від мене йшли. Наприклад, мені важко сказати, що я хочу піти зі стосунків. Я, мабуть, схильна до співзалежних стосунків. Я закінчую стосунки, коли зустрічаю когось третього, або коли стається щось непоправне", - зазначила Христина.

Також артистка зазначила, що й свої ревнощі вона не могла випускати на волю, оскільки свідомо погодилася на те, аби бути коханкою.

Нагадаємо, після виходу кліпу Соловій "Юність", головним героєм якого став письменник і музикант Сергій Жадан, Христині і Сергію почали приписувати роман.

Згодом стало відомо, що Жадан подав на розлучення з дружиною. Майже відразу після цих подій Соловій та Жадана підловили разом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не секс-символ" Жадан розказав, як підтримує форму, та (не) відповів на питання про роман з Соловій

"Я твоя зброя": Соловій присвятила захисникам України пісню, яка народилася за лічені години до початку війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів