Салем розповів про стосунки з ексдружиною і чи вплинуло розлучення на його план усиновити дитину

14 липня 2023, 14:00

Колишній ресторатор, телеведучий та захисник України Даніель Салем зізнався, що 8-річна донька Санта-Луна поки не знає, що вони з її мамою, Машею розлучаються.

Про стосунки з колишньою і те, чи не відмовився він, ставши одинаком, від планів щодо всиновлення дитини Даніель поговорив із "ЖВЛ".

Як пояснив чоловік, вони з Машею потроху готують дочку до непростої новини, мовляв, "все треба зробити правильно". Жодних чвар між колишніми немає.

 
Рішення розлучитися Даніель і Маша прийняли ще до повномасштабної війни
фото з instagram салема

"Що би там хтось не говорив, у нас суперстосунки. Я вважаю, що вона найсильніша жінка, яка є, як і моя мама, як моя бабуся, як Луна, і тому з великою повагою (ставлюся - ред.), - наголосив Салем.

Даніель запевнив, що його намір стати прийомним татом не змінився.

"Стою в черзі, щоби пройти... Є перший сертифікат, який я отримав, і потім оффлайн-співбесіду потрібно буде пройти, я так розумію, з психологами. І вони повинні сказати мені, порадити, яка дитина мені потрібна. Так круто, що є професійні психологи, які тобі скажуть: "от краще так". І ти будеш більше корисним для цієї дитини", - зазначив він.

Нагадаємо, в лютому Даніель пояснював, чому хоче саме дівчинку, а не хлопчика. На той момент зірка навіть мав на прикметі конкретну дитину.

Як відомо, телеведучий Тімур Мірошниченко з дружиною Інною в червні повідомили, що знайшли свого майбутнього прийомного синочка.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Завжди багато їв": Салем показав фото себе в дитячі роки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів