"Дуже інтимна історія для мене": Салем розказав, коли удочерить дівчинку та чому не хоче бути батьком хлопчика  

2 лютого 2023, 18:22

Телеведучий Даніель Салем, який влітку заявив про готовність всиновити осиротілу через війну дитину, детальніше розповів про свій намір.

Ведучий, який боронить Україну зі зброєю в руках, в інтерв’ю Славі Дьоміну зазначив, що вже знає напевно, хто саме приєднається до його родини. Зі слів Даніеля, це буде дівчинка.

Водночас, Салем зауважив, що зробити це можливо лише після закінчення війни.

"Я думав, що я зможу це зробити дуже легко. Але це (усиновлення - ред.) вже буде після війни. Навіть опікунство. Тому, що мати моєї дитини теж закордоном. І в мене нема нікого, на кого можна було б лишити її. Ось, наприклад, якщо я поїхав (на передову - ред.) та помер. І все. Я спершу сварився… Але насправді це – правильно", – сказав Салем.


 
фото instagram даніеля Салема

Ведучий ні на мить не сумнівається, що кінець кінцем дівчинка стане його дочкою.

"Спілкуємось, але не з нею. Зараз їй 4 місяці. Тоді їй було 2 місяці, коли її забрали з під обстрілу… Але це буде. Це – дуже інтимна історія для мене. Я це зроблю. Але це така, серйозна історія", – розповів Даніель, додаючи, що його рідна дочка дуже зраділа, коли дізналася, що в неї буде сестричка.

 
Рідна дочка Даніеля зраділа майбутньому поповненню

Салем не приховує, що обрав саме дівчинку з певної причин. Виявляється, ведучий боїться мати сина.

"Я дуже боюсь. Я пам’ятаю себе, ще десь в 10 років, я завжди хотів стати татом… Але я пам’ятаю, що хотів доньку… Ми коли познайомилися з Машею (дружина - ред.), я сказав "У нас буде донька". Вона відповіла "Ну а якщо буде син". Але ні, я казав, буде донька…

Я боюсь тому, що я не знаю, що з сином робити. Я не хочу бути своїм татом… Це дуже спірна історія, але я боюся", – зауважив він.

Нагадаємо, раніше Салем розповідав, що розчарувався у деяких колегах-чоловіках, які подалися закордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Буде гаряче": Салем показав, як отримав контузію у бою на передовій. Обережно, ВІДЕО

"Завжди багато їв": Салем показав фото себе в дитячі роки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів